Solidne Firmy Regionu

personal process / Oferta z dnia: 2010-07-27

Personal Process jest firmą doradztwa personalnego. Wspieramy firmy w ich rozwoju między innymi prowadząc działania z zakresu rekrutacji i selekcji. Posiadamy bogate zaplecze merytoryczne wsparte gruntownym wykształceniem i doświadczeniem naszych konsultantów. Gwarantujemy sprawdzone techniki doboru oraz rozwoju potencjału ludzkiego, a także zapewniamy gwarancję na świadczone usługi. Nasi doradcy posiadają bogatą wiedzę na temat rynku pracy oraz specyfiki funkcjonowania organizacji na każdym etapie jej rozwoju
Nasz klient to dynamicznie rozwijająca się firma z branży stalowej w okolicach Poznania.

Oferowana praca

Stanowisko: SPECJALISTA DS. ZAKUPÓW
Nr ref.: ZP/07/2010/oPoz
Miejsce pracy: Okolice Poznania / wielkopolskie / Polska
Branża: Transport / Spedycja / Logistyka

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

Przygotowanie i monitoring zamówień do dostawców
Kontrola zgodności dostaw z warunkami umów
Wyszukiwanie i pozyskiwanie nowych dostawców (prowadzenie negocjacji handlowych)
Budowa i utrzymanie długotrwałych relacji handlowych z dostawcami
Analiza działań konkurencji

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

Wykształcenia min. średniego
Biegłej znajomości języka angielskiego (wykorzystywany w negocjacjach z dostawcami)
Doświadczenie w imporcie, znajomość zasad odprawy celnej
Doświadczenia w przyjmowaniu towaru do magazynu
Umiejętności negocjacji z dostawcami zagranicznymi
Biegła znajomość obsługi pakietu Office, (mile widziana znajomość CDN XL)
Mile widziana znajomość języka niemieckiego

Oferujemy

Stabilne zatrudnienie
Pracę w doświadczonym zespole
Szkolenia zawodowe

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie dokumentów - CV oraz listu motywacyjnego wraz z numerem referencyjnym na adres e-mail: biuro@personalprocess.pl.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Na CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm.) Bez powyższego oświadczenia aplikacja nie będzie rozpatrywana.

Dane firmowe

personal process
Rumcajsa 2a/3
60-195 Poznań
Email: biuro@personalprocess.pl / WWW: www.personalprocess.pl