Solidne Firmy Regionu

personal process / Oferta z dnia: 2010-07-22

Jesteśmy firmą doradztwa personalnego PERSONAL PROCESS. Wspieramy firmy w ich rozwoju między innymi prowadząc działania z zakresu rekrutacji i selekcji. Posiadamy bogate zaplecze merytoryczne wsparte gruntownym wykształceniem i doświadczeniem naszych konsultantów. Gwarantujemy sprawdzone techniki doboru oraz rozwoju potencjału ludzkiego, a także zapewniamy gwarancję na świadczone usługi. Nasi doradcy posiadają bogatą wiedzę na temat rynku pracy oraz specyfiki funkcjonowania organizacji na każdym etapie jej rozwoju

Oferowana praca

Stanowisko: Kucharz
Nr ref.: K/07/2010/Słu.
Miejsce pracy: SłUbice / lubuskie / Polska
Branża: Gastronomia / Catering

Opis stanowiska

Obecnie dla naszego Klienta , restauracji w Słubicach, poszukujemy osoby na stanowisko:

Kucharz
Miejsce pracy: Słubice

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:
Wykształcenia kierunkowego - gastronomicznego
Minimum 2 letniego doświadczenia zawodowego

Oferujemy

Możliwość zakwaterowania
Ciekawe warunki pracy w doświadczonym zespole
Możliwość awansu

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie dokumentów - CV na adres e-mail: biuro@personalprocess.pl.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Na CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm.) Bez powyższego oświadczenia aplikacja nie będzie rozpatrywana.

Dane firmowe

personal process
Rumcajsa 2a/3
60-195 Poznań
Email: biuro@personalprocess.pl / WWW: www.personalprocess.pl