Solidne Firmy Regionu

personal process / Oferta z dnia: 2010-06-22

Personal Process jest firmą doradztwa personalnego. Wspieramy firmy w ich rozwoju między innymi prowadząc działania z zakresu rekrutacji i selekcji. Posiadamy bogate zaplecze merytoryczne wsparte gruntownym wykształceniem i doświadczeniem naszych konsultantów. Gwarantujemy sprawdzone techniki doboru oraz rozwoju potencjału ludzkiego, a także zapewniamy gwarancję na świadczone usługi. Nasi doradcy posiadają bogatą wiedzę na temat rynku pracy oraz specyfiki funkcjonowania organizacji na każdym etapie jej rozwoju.
Obecnie poszukujemy pracownika dla naszego Klienta, lidera w branży motocyklowej.

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik Produktu
Nr ref.: Nr ref.: KP/06/Poz.
Miejsce pracy: Poznań / wielkopolskie / Polska
Branża: Zarządzanie

Opis stanowiska

Do obowiązków zatrudnionej osoby należeć będzie:
Przygotowanie długookresowego planu rozwoju wybranych produktów firmy
Monitorowanie oraz analiza rynku
Analiza danych sprzedażowych
Nadzór nad wskaźnikami rotacji magazynowej
Współpraca z kontrahentami i dostawcami
Zarządzanie podległym personelem
Ścisła współpraca z pozostałymi działami firmy w celu optymalizacji oferty firmy

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:
Wykształcenia wyższego
Kilkuletniego doświadczenia w branży motoryzacyjnej
Umiejętności organizacyjnych
Umiejętności zarządzania podległym zespołem
Zdolności analitycznych
Kreatywności
Znajomości języka angielskiego na poziomie biegłym
Prawa Jazdy kat. A i B

Oferujemy

Atrakcyjne miejsce pracy powiązane z atrakcyjnym wynagrodzeniem
Możliwość pracy w organizacji o dużym potencjale rozwojowym
Możliwość szybkiego awansu zawodowego
Możliwość doskonalenia zawodowego poprzez współpracę z profesjonalistami oraz oferowany pakiet szkoleń

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie dokumentów - CV oraz listu motywacyjnego wraz z numerem referencyjnym na adres: biuro@personalprocess.pl

Na CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.) Bez powyższego oświadczenia aplikacja nie będzie rozpatrywana. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z w wybranymi kandydatami.

Dane firmowe

personal process
Rumcajsa 2a/3
60-195 Poznań
Email: biuro@personalprocess.pl / WWW: www.personalprocess.pl