Solidne Firmy Regionu

fabryka ogrodow / Oferta z dnia: 2010-05-10

Nasza firma zajmuje się kompleksową obsługą terenów zieleni:
PROJEKTY
Wykonujemy projekty:
- ogrodów przydomowych
- tarasów i balkonów
- zieleni we wnętrzach
- zieleni przestrzeni publicznej
-zagospodarowanie przestrzeni osiedli mieszkaniowych
REALIZACJE
Realizujemy zarówno projekty własne jak i nie swojego autorstwa
Zakres naszych usług:
- REALIZACJA OGRODU OD A DO Z
- zakładanie i odnawianie powierzchni trawiastych
- budowa małej architektury:
- murki oporowe, kaskady, oczka wodne itp.
- altany, pergole?
- tarasy drewniane
- układanie nawierzchni (kostka brukowa, bruk drewniany itp.)
- wykonanie takich elementów jak:
- profesjonalny system nawadniania
- instalacja sieci elektrycznej w ogrodzie
PIELĘGNACJA
Oferowane przez nas prace pielęgnacyjne obejmują:
- przycinanie drzew i krzewów
- koszenie, nawożenie, regeneracja oraz podlewanie trawników
- zabiegi związane z ochroną przed szkodnikami i chorobami roślin

Oferowana praca

Stanowisko: Ogrodnik
Nr ref.:
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska
Branża: Rolnictwo / Środowisko

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona odpowiedzialna będzie za pielęgnację terenów zielonych:
? strzyżenie i utrzymanie trawników,
? pielęgnowanie roślin, krzewów i drzew,
? prace porządkowe na terenie
? obsługę wszelkiego rodzaju urządzeń ogrodowych

Wymagania

? wykształcenie ogrodnicze ? min. zasadnicze zawodowe,

? wiedza i umiejętności związane z utrzymaniem ogrodu,

Oferujemy

? ciekawą pracę w stabilnej firmie
? atrakcyjne wynagrodzenie

(C.V. ze zdjęciem + list motywacyjny) prosimy perzesyłać na adres biuro@fabryka-ogrodow.pl
www.fabryka-ogrodow.pl

Dane firmowe

Pracodawca ukrył dane firmowe.