Solidne Firmy Regionu

adStone Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 2010-10-05

Dynamicznie rozwijająca się agencja reklamowa adStone sp. z o.o poszukuje pracownika na stanowisko:

Pozycjoner stron internetowych ( SEO & SEM )

Oferowana praca

Stanowisko: Pozycjoner stron internetowych
Nr ref.: 10/2010
Miejsce pracy: Poznań / wielkopolskie / Polska
Branża: Internet / Multimedia

Opis stanowiska

* Planowanie i realizacja strategii SEO i SEM poprzez pozycjonowanie i optymalizację strony dla wyszukiwarek internetowych i oprogramowania indeksującego.
* Planowanie i realizacja kampanii adWords

Wymagania

* Sukcesy w pozycjonowaniu serwisów internetowych (SEM, SEO)
* Doświadczenie w prowadzeniu kampanii przez Google AdWords
* Dobra znajomość narzędzi Google (m.in. Trends, Adsense, Adwords, Analytics)
* Znajomość HTML, CSS, PHP na poziomie min. podstawowym
* Dobra znajomość najnowszych trendów w dziedzinie e-marketingu
* Praktyczna wiedza z zakresu optymalizacji kodu stron pod wyszukiwarki
Mile widziane:
* Znajomość języka angielskiego
* Znajomość programowania PHP i baz danych MySQL

Oferujemy

? interesującą pracę w firmie zaawansowanych technologii
? atrakcyjne, motywujące wynagrodzenie uzależnione od wyników
? elastyczny czas pracy w młodym i dynamicznym zespole
? szkolenia z oferowanych technologii i produktów
? świetną atmosferę w pracy
? narzędzia pracy

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres rekrutacja@adstone.pl wpisując w tytule stanowisko i dołączając klauzulę:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn.29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883)".
Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi Kandydatami, a nadesłanych aplikacji nie zwracamy.

Dane firmowe

Pracodawca ukrył dane firmowe.