Solidne Firmy Regionu

adStone Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 2010-10-05

Firma adStone sp. z o.o. powstała z myślą o wszystkich tych, którzy szukają niekonwencjonalnych rozwiązań i mechanizmów gwarantujących skuteczne zaistnienie na rynku. Zapewniamy szeroko pojętą promocję wykorzystując najnowocześniejsze i najskuteczniejsze z dostępnych do tego narzędzi. Jako profesjonaliści jesteśmy elastyczni i nie boimy się żadnych wyzwań. Wiemy, że entuzjazm całego zespołu oraz indywidualne podejście do realizowanych projektów, pozwolą nam sprostać każdemu wyzwaniu.

Oferowana praca

Stanowisko: HANDLOWIEC
Nr ref.: 10/2010
Miejsce pracy: Poznań / wielkopolskie / Polska
Branża: Reklama / Marketing / PR

Opis stanowiska

Opis stanowiska:
Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
? aktywne pozyskiwanie nowych Klientów nowej linii usług
? rozpoznawanie i kreowanie potrzeb Klientów
? prowadzenie rozmów handlowych
? budowanie i utrzymywanie trwałych relacji handlowych
? realizację polityki sprzedażowej firmy

Wymagania

? umiejętność nawiązywania bliskich i trwałych relacji z Klientami
? duże zdolności interpersonalne
? skuteczność w osiąganiu celów sprzedażowych
? samodzielność i duża motywacja do pracy
? co najmniej 2-letnie doświadczenie w sprzedaży produktów lub usług do Klientów biznesowych
? doświadczenie lub zainteresowania związane z IT będą dodatkowym atutem
? wykształcenie średnie lub wyższe
? prawo jazdy kat. B
? dodatkowym atutem własny samochód

Oferujemy

? interesującą pracę w firmie zaawansowanych technologii
? atrakcyjne, motywujące wynagrodzenie uzależnione od wyników
? elastyczny czas pracy w młodym i dynamicznym zespole
? szkolenia z oferowanych technologii i produktów
? świetną atmosferę w pracy
? narzędzia pracy

Aplikacje zawierające CV i list motywacyjny prosimy przesyłać na adres rekrutacja@adstone.pl podając w tytule wiadomości stanowisko.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Dane firmowe

Pracodawca ukrył dane firmowe.