Solidne Firmy Regionu

adStone / Oferta z dnia: 2011-08-11

Firma powstała z myślą o wszystkich tych, którzy szukają niekonwencjonalnych rozwiązań i mechanizmów gwarantujących efektywne a zarazem efektowne zaistnienie na rynku. Jej fundament stanowi wieloletnie doświadczenie założycieli, zdobywane na różnych polach promocji, reklamy, e-marketingu i PR. Zespół składa się więc z doświadczonych specjalistów z wieloletnią praktyką, ale także z ludzi młodych, pełnych pasji, których największym atutem jest nowatorskie myślenie. Realizujemy nasze pomysły w myśl zasady, iż każde działanie może mieć olbrzymią siłę oddziaływania - trzeba mu tylko nadać odpowiednią formę.

Oferowana praca

Stanowisko: Young Project Manager
Nr ref.: o8/2011
Miejsce pracy: Poznań / wielkopolskie / Polska
Branża: Reklama / Marketing / PR

Opis stanowiska

Obsługa bieżących projektów PR.

Wymagania

? podstawowe doświadczenie w prowadzeniu projektów marketingowych, PR lub ePR
? umiejętność pisania i redagowania tekstów
? znajomość nowych trendów na rynku mediów, Internetu, social marketing
? samodzielność, umiejętność organizacji pracy
? wysoka kultura osobista i komunikatywność
? kreatywność
? gotowość do pracy w szybko zmieniających się warunkach i pod presją czasu
? otwartość na wiedzę i potrzeba samodoskonalenia
? znajomość języka angielskiego

Oferujemy

? możliwość pracy nad innowacyjnymi projektami
? realne szanse rozwoju zawodowego opartego na indywidualnej ścieżce kariery
? wyjątkową atmosferę w młodym, dynamicznym zespole
? motywacyjne wynagrodzenie, adekwatnie do umiejętności i wyników pracy

Prześlij nam swoje CV, list motywacyjny i dowolny tekst swojego autorstwa na adres rekrutacja@adstone.pl wpisując w tytule stanowisko i dołącz klauzulę:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn.29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883)".

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi Kandydatami, a nadesłanych aplikacji nie zwracamy.

Dane firmowe

adStone
Paczkowska 26a
60-171 Poznań
Email: d.wisniewska@adstone.pl / WWW: adstone.pl