Solidne Firmy Regionu

Tucano Polska Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 2010-07-02

Tucano Polska Sp. z o.o. - producent i wykonawca mebli na wymiar

Oferowana praca

Stanowisko: Stolarz meblowy
Nr ref.:
Miejsce pracy: Kraków / małopolskie / Polska
Branża: Produkcja

Opis stanowiska

Opis stanowiska pracy: produkcja, składanie, wycinanie i łączenie elementów mebli, montaż mebli.

Wymagania

Wymagania wobec kandydatów:

- doświadczenie w pracy na stanowisku stolarza meblowego
- doświadczenie w składaniu i montażu mebli

Oferujemy

Oferujemy: pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku (umowa o pracę)

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, prześlij nam swoje CV w załączniku na adres e-mail:
studio@tucanopolska.com.pl - w temacie wiadomości prosimy o wpisanie: oferta pracy Stolarz meblowy.
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Prosimy o dopisanie poniższej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z 2002 roku o
Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. Nr 101 poz, 926 ze zmianami)".

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.tucanopolska.com.pl

Dane kontaktowe:
Tucano Polska Sp. z o.o.
ul. Przewóz 34 (na terenie bazy Budostal 8)
30-716 Kraków
tel (12) 378-38-65
e-mail: studio@tucanopolska.com.pl

Przewóz 34
Email: studio@tucanopolska.com.pl / WWW: http://www.tucanopolska.com.pl/