Solidne Firmy Regionu

Tucano Polska Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 2015-07-02

Jesteśmy od 8 lat na rynku. Wykonujemy meble na zamówienie. Posiadamy duży park maszynowy w tym CNC.

Oferowana praca

Stanowisko: Stolarz i pomocnik stolarza
Nr ref.:
Miejsce pracy: Kraków / małopolskie / Polska
Branża: Produkcja

Opis stanowiska

Produkcja i montaż mebli

Wymagania

Stolarz - obsługa maszyn stolarskich i elektronarzędzi, składanie i szycie fornirów, dobra organizacja pracy.
Pomocnik stolarza - zdolności manualne,obsługa elektronarzędzi.

Oferujemy

Praca w dobrym zespole, wynagrodzenie do uzgodnienia.

Forma kontaktu

mail:biuro@tucanopolska.com.pl
tel. 12 653-20-82
tel. kom. 604 512-646
Produkcja i biuro: ul. Półłanki 80, Kraków

Dane firmowe

Tucano Polska Sp. z o.o.
Półłanki 80
30-740 Kraków
Email: biuro@tucanopolska.com.pl / WWW: tucanopolska.com.pl