Solidne Firmy Regionu

ROBERT KUROPATNICKI / Oferta z dnia: 2011-01-10

O firmie

www.solidrock.pl

Oferowana praca

Stanowisko: KIEROWNIK ZESPOŁU DORADCÓW FINANSOWYCH
Nr ref.:
Miejsce pracy: / dolnośląskie / Polska
Branża: Finanse / Bankowość

Opis stanowiska

Jeżeli jesteś osobą ambitną, stawiasz na ciągły rozwój, lubisz wyzwania a Twoja obecna praca nie daje Ci możliwości rozwinięcia skrzydeł, przeczytaj uważnie:

Fundamentem firmy Solidrock są ludzie ambitni, którzy swoimi osiągnięciami przełamują stereotyp biednego, wiecznie narzekającego Polaka. Budując solidną markę, z którą z przyjemnością utożsamiają się pracownicy i klienci Solidrock.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:
? doświadczenia oraz znajomości technik sprzedaży i negocjacji,
? wysokiego poziomu etyki zawodowej oraz kultury osobistej,
? silnej motywacji do pracy oraz nastawienia na sukces,
? aktualnej wiedzy z zakresu finansów,
? pozytywnego podejścia do nowych wyzwań i obowiązków,
? umiejętności budowania długotrwałych relacji z pracownikami oraz klientami,
? mile widziane doświadczenie w zarządzaniu zasobami ludzkimi.

Oferujemy

naszym Kierownikom oferujemy:
? bardzo wysokie zarobki,
? programy lojalnościowe dla najlepszych,
? profesjonalne szkolenia prowadzone przez praktyków biznesu,
? partnerski stosunek do pracowników,
? możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji,
? perspektywa szybkiego rozwoju zawodowego,
? pomoc w zbudowaniu biznesu na lata.

Forma kontaktu

srdf.rekrutacja@gmail.com

Dane firmowe

ROBERT KUROPATNICKI
Tarnowiec 55/2
49-315 Mąkoszyce