Solidne Firmy Regionu

Professional Work Service / Oferta z dnia: 2012-04-12

Professional Work Service jest dynamicznie rozwijającą się agencją pośrednictwa pracy zajmującą się pozyskiwaniem pracowników zarówno dla pracodawców polskich, jak i zagranicznych. W naszej ofercie znajduje się usługa rekrutacji jednorazowej oraz leasing pracowniczy. Selekcję i dobór pracowników prowadzimy w zakresie pracy stałej i tymczasowej . Sektory rekrutacji obejmują branżę budowlaną oraz prace sezonowe. Specjalizujemy się również w pośrednictwie pracy związanej z opieką oraz młodzieżowych programach edukacyjnych realizowanych za granicą kraju. Działamy na terenie całej Polski, ze szczególnym uwzględnieniem województwa podkarpackiego i lubelskiego.
Nasz zespół tworzą wyszkoleni specjaliści z zakresu administracji, prawa, psychologii oraz lingwistyki stosowanej, którzy zapewnią Państwu profesjonalną pomoc i obsługę. Stawiamy na jakość oferowanych przez nas usług, dlatego podstawą naszych działań jest dostosowanie oferty do potrzeb i wymagań Klienta. Gwarantujemy, że wiedza i doświadczenie naszego personelu pozwoli pracodawcy znaleźć odpowiednich pracowników, a osobom poszukującym pracy ułatwi jej znalezienie.
Zapraszamy do współpracy!

Oferowana praca

Stanowisko: POKOJÓWKA - Niemcy
Nr ref.:
Miejsce pracy: / zagranica / Niemcy
Branża: Turystyka / Hotelarstwo

Opis stanowiska

Interesują Cię atrakcyjne zarobki i dynamiczna praca w uroczym miejscu ? Chcesz doskonalić znajomość języka obcego, poznać nowy kraj i ciekawych ludzi? Jeśli jesteś zainteresowana pracą w hotelarstwie, znasz podstawy posługiwania się językiem niemieckim , sumiennie i odpowiedzialnie podchodzisz do powierzonych zadań ? ta oferta skierowana jest właśnie do Ciebie.

Agencja pośrednictwa pracy z oddziałem w Rzeszowie poszukuje pracowników na stanowisko : POKOJÓWKA na terenie Niemiec ( Wyspy Fryzyjskie ).

Wymagania

Wymagania :
- znajomość języka niemieckiego w stopniu podstawowym
- mile widziane doświadczenie w branży hotelarskiej
- dobra kondycja fizyczna i zdrowotna
- chęć i gotowość do pracy
- wysoka kultura osobista
- rzetelne wywiązywanie się z obowiązków

Oferujemy

Oferujemy:
- bardzo dobre warunki zatrudnienia
- pracę sezonową
- umowę o pracę z niemieckim pracodawcą
- atrakcyjne wynagrodzenie
- zapewnione zakwaterowanie
- czas pracy - 40 h/ tydzień ( istnieje możliwość nadgodzin )
- pełen pakiet socjalny

Nasza agencja gwarantuje pomoc w organizacji całego wyjazdu do Niemiec, zarówno w zakresie dojazdu do miejsca pracy, jak i wszelkich spraw formalnych związanych z pobytem za granicą kraju. Zapewniamy wsparcie w razie ewentualnych problemów.
Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta pracy wyślij swój życiorys na podany adres mailowy, a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą i umówi na spotkanie. W tytule wiadomości prosimy wpisać POKOJÓWKA.
Zapraszamy!

Kontakt:
Email: rekrutacja@praca-pws.pl

Forma kontaktu

rekrutacja@praca-pws.pl

Dane firmowe

Pracodawca ukrył dane firmowe.