Solidne Firmy Regionu

Pizzeria / Oferta z dnia: 2010-07-12

O firmie

Pizzeria w centrum miasta

Oferowana praca

Stanowisko: Pizzer/pizzerman
Nr ref.:
Miejsce pracy: Kruszwica / kujawsko-pomorskie / Polska
Branża: Gastronomia / Catering

Opis stanowiska

DAM PRACE !!!
Nowo powstajaca pizzeria, ktora ma ambicje zostac liderem na rynku poszukuje do pracy osob na stanowisko pizzera/pizzermana z minimalnym, kilkumiesiecznym doswiadczeniem w kuchni przy kreceniu pizzy. Zapewniamy przyzwoite wynagrodzenie, stale zatrudnienie oraz mila atmosfere w pracy. Wiek i wyksztalcenie bez znaczenia. Obszar poszukiwan, miasto Kruszwica oraz inne okoliczne miejscowosci tj. Inowroclaw, Strzelno, Radziejow itd. oraz wsie.
Wszystkie zainteresowane osoby prosze o kontakt na moj numer telefonu: 721611305 lub mojego emaila: marcinkozlowski0707@wp.pl.
NAPRAWDE WARTO !!!

Wymagania

Minimalne doswiadczenie

Oferujemy

Przyzwoite wynagrodzenie, stala prace oraz mila atmosfere w pracy

Forma kontaktu

Moj numer telefonu: 721611305
Moj email: marcinkozlowski0707@wp.pl

Dane firmowe

Pizzeria
Rynek 20
88-150 Kruszwica