Solidne Firmy Regionu

Pianobar / Oferta z dnia: 2010-05-28

O firmie

Pianobar.com.pl

Oferowana praca

Stanowisko: KELNERKA / BARMANKA
Nr ref.:
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska
Branża: Gastronomia / Catering

Opis stanowiska

Pub PIANOBAR
w centrum Warszawy,
zatrudni:

KELNERKI /BARMANKI
Umowa zlecenie, praca od godziny 16. Grafik do ustalenia.

Zakres obowiązków:
Obsługa klientów, w tym przyjmowanie zamówień
Serwowanie drinków
Utrzymanie porządku na sali konsumpcyjnej oraz na zapleczu

Wymagania

umiejętność serwowania drinków
dyspozycyjność (zwłaszcza czw-sobota)
komunikatywna znajomość języka angielskiego
aktualna książeczka sanepidu
gotowość pracy od zaraz

Oferujemy

-Atrakcyjne wynagrodzenie
-Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie na początek
-Pracę w miłej atmosferze, przy dobrej muzyce, w niedużej knajpie

Forma kontaktu

CV prosimy przesyłać na adres: pub_piano@wp.pl

Dane firmowe

Pracodawca ukrył dane firmowe.