Solidne Firmy Regionu

Personnel Multiservice / Oferta z dnia: 2010-05-17

O firmie

klient Personnel Multiservice

Oferowana praca

Stanowisko: regionalny kierownik ds. sprzedaży
Nr ref.: pm/bol/pom
Miejsce pracy: Pomorze / pomorskie / Polska
Branża: Obsługa klienta / Sprzedaż

Opis stanowiska

Naszym Klientem jest polski oddział niemieckiego koncernu w branży maszyn, narzędzi, elementów złącznych. W związku z rozwojem działalności w Polsce poszukujemy dla naszego partnera odpowiedniego kandydata na stanowisko kierownika regionalnego ds. sprzedaży (woj.pomorskie)

Zadania:
- prowadzenie aktywnej sprzedaży produktów firmy
- rozwój rynków zbytu

Wymagania

Wymagania:
- wyższe wykształcenie techniczne
- doświadczenie w obsłudze i pozyskiwaniu klientów w zakresie produktów i usług technicznych
- wykształcenie wyższe techniczne
- dobra znajomość języka angielskiego/niemieckiego

Oferujemy

Oferujemy:
Atrakcyjne warunki płacowe, szkolenia, perspektywy rozwoju w renomowanej firmie, samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy

Forma kontaktu

Aplikacje prosimy przesyłać na adres: pm@wroclaw.neo.pl
Personnel Multiservice tel. 71 729-00-95

Dane firmowe

Personnel Multiservice
Obornicka 77M/3c
51-114 Wrocław
Email: pm.wroclaw@prokonto.pl / WWW: www.pm-ofsi.maxtrader.pl/