Solidne Firmy Regionu

PROGER SP. Z O.O. / Oferta z dnia: 2010-06-10

PROGER Sp. z o.o. - jesteśmy firmą działającą na rynku automatyki przemysłowej od ponad 15 lat, jesteśmy Autoryzowanym Dystrybutorem MITSUBISHI ELECTRIC .

Oferowana praca

Stanowisko: Przedstawiciel Handlowy
Nr ref.:
Miejsce pracy: / wielkopolskie / Polska
Branża: Obsługa klienta / Sprzedaż

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za rozwój sprzedaży poprzez poszukiwanie nowych klientów w powierzonym rejonie oraz utrzymanie kontaktów i sprawowanie opieki nad dotychczasowymi klientami Spółki.
Obszary działania:
- woj. wielkopolskie
- woj. lubuskie

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne lub w trakcie studiów (kierunek elektryczny, automatyka lub pokrewne)
- mile widziane doświadczenie na stanowisku przdstawiciela handlowego w branży przemysłowej
- duże zaangażowanie w wykonywaną pracę,
-umiejętność samodzielnej organizacji pracy,
-gotowość do wyjazdów służbowych,
- systematyczność,
- mile widziana znajomość języka angielskiego,
- prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy

- kontakt z najnowszymi technologiami stosowanymi w atomatyce przemysłowej,
- pracę w dynamicznym, nastawionym na sukces zespole,
- wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności,
- niezbędne narzedzia pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego.

Forma kontaktu

biuro@proger.pl,

Dane firmowe

Pracodawca ukrył dane firmowe.