Wybierz: Dodaj CV lub Szukaj ofert pracy

adJobs.pl - Z nami znajdziesz dobrą pracę ! Z nami znajdziesz dobrą pracęSzukasz pracy ...?
Jesteś zmęczony codziennym przeglądaniem ofert pracy ... ?
Dodaj Swoje CV do bazy adJobs.pl !

Na naszym Blogu znajdziesz informacje jak szukać pracy...


Dodaj adres swojej skrzynki e-mail do naszej listy subskrypcji, a codziennie będziesz otrzymywał spis najlepszych ofert pracy.

Logowanie


Login:
Hasło:

Praca wg. województw


Skorzystaj z poniższej mapy, aby szybko odnaleźć oferty pracy w wybranym województwie

provinces

Praca w Twoim mieście


Skorzystaj z poniższej listy, aby szybko odnaleźć oferty pracy w wybranym mieście.


Solidne Firmy Regionu

PDM / Oferta z dnia: 2010-07-02


O firmie

jw.


Oferowana praca

Stanowisko: Ankieter/Sprzedawca/Doradca klienta
Nr ref.:
Miejsce pracy: Opole / opolskie / Polska
Branża: Obsługa klienta / Sprzedaż

Opis stanowiska

Poszukuję pracowników na stanowiska pracy ankieter/sprzedawca/doradca klienta. Branża dotyczy usług finansowych (załatwiamy dla naszych klientów dotacje unijne, ubezpieczenia, prywatne emerytury, programy oszczędnościowe ale też pomagamy bezpłatnie w wielu problemach o podłożu finansowym np. odzyskujemy pieniądze zabrane bezpodstawnie przez ZUS ? więcej niż co druga osoba ma z tym problem). Moja firma zaczęła prężnie rozwijać się w tym regionie dlatego buduję teraz jej oddział w Opolu. Będę potrzebować ludzi, którymi można by wypełnić biuro w centrum Opola.

Oferuję miły klimat w czasie godzin pracy, godziny pracy do ustalenia (preferowane od południa/popołudnia do wieczora), pracę w młodym i miłym zespole ludzi, bezpłatne szkolenia w ramach rozwoju osobowości i kariery, cotygodniowe spotkania całego zespołu współpracowników w ramach poznania ich opinii o pracy i swobodnej rozmowy, wybór rodzaju umowy (o pracę, na zlecenie, specjalna dla studentów lub emerytów/rencistów/rolników i inna dla osób z działalnością gospodarczą) a także comiesięczny dochód w pierwszym roku pracy na poziomie od 2 000 do 5 000 tysięcy (zależnie od godzin pracy i efektywności).

Wymagania:
wykształcenie min. średnie (LO, LP, T lub ZSZ)
niekaralność i nie zajmowanie się ?praniem brudnych pieniędzy?
umiejętności interpersonalne (umiejętność prowadzenia rozmowy z klientem, kultura osobista, uprzejmość)
dyspozycyjność jeśli chodzi o 2 dni w miesiącu poświęcane na szkolenia i dwie godziny w tygodniu poświęcane spotkaniu biznesowemu pracowników
miejsce zamieszkania w Opolu lub okolicach

Najważniejsze zalety tej pracy (wg. moich współpracowników):
1.wysokie dochody
2.niewiele godzin pracy tygodniowo
3.niekoniecznie normowany czas pracy (dowolność godzin rannych, popołudniowych bądź nawet wieczornych, biuro do dyspozycji wszystkich pracowników ? rzecz jasna przedtem trzeba ustalić grafik by wszyscy się zgadzali)
4.liczenie się z opinią, pomysłami i propozycjami każdego pracownika (co do godzin pracy, wyglądu biura, charakteru pracy)
5.można tą pracę traktować jako etat lub nie, moja firma jest jedną z pierwszych i największych polskich firm pracujących w nowoczesnym systemie pracy na miarę epoki informacyjnej (poprzednią epokę, industrialną charakteryzowały sztywne etaty i ustalanie reguł przez pracodawcę)
6.opiekun zespołu czyli manager zawsze do dyspozycji
7.tolerancyjność ? pracować tu mogą ludzie różnej płci, w różnym wieku (zakładamy że od 18 do 90 lat lub więcej, choć średni wiek wynosi u nas 25 lat), różnej rasy, wyznania i poglądów (w tym politycznych). Wszyscy są również równo traktowani.

Jeśli jesteś zainteresowany moją ofertą proszę o kontakt ze mną:
nr. tel. kom.: 668-328-360
email: annanarcyza@vp.pl

Po skontaktowaniu się ze mną zwykle zapraszam na krótką rozmowę kwalifikacyjną. Jeśli jesteś zdecydowany proszę na tę okazję przygotować:
swoje CV
inne warte uwagi informacje o sobie (czym się dotąd zajmowałeś jeśli chodzi o szkoły i pracę, jakie są Twoje zainteresowania itp.)
pytania dotyczące tej pracy ? obiecuję, że na spotkaniu w cztery oczy odpowiem na każde z nich


Wymagania

jw.


Oferujemy

jw.


Forma kontaktu

jw.


Dane firmowe

Pracodawca ukrył dane firmowe.


← Wstecz