Solidne Firmy Regionu

P.W.P.H.U. "Stein-Metal" / Oferta z dnia: 2010-05-26

Firma "Stein Metal" już od 10 lat zajmuje się produkcją ogrodzeń kutych i systemowych. Ponadto wykonujemy balustrady i kraty. Posiadamy szeroką gamę produktów m.in. schody ARKE, automatyka NICE, ogrodzenia panelowe, siatki, bramy garażowe. Sprzedajemy i montujemy. Stosujemy solidne rozwiązania.

Oferowana praca

Stanowisko: Zatrudnię pracownika
Nr ref.:
Miejsce pracy: Przyszowice / śląskie / Polska
Branża: Produkcja

Opis stanowiska

Zatrudnię pracownika do pomocy przy produkcji ogrodzeń kutych i systemowych z rejonów Zabrza, Gliwic, Gierałtowic. Mile widziane osoby mające doświadczenie w tej branży. Siedziba firmy znajduje się w Przyszowicach przy ul. Polnej 109B.

Wymagania

- doświadczenie w kowalstwie artystycznym, metaloplastyce, ślusarstwie
- mile widziane umiejętności spawalnicze
- wykształcenie min. średnie
- solidność, pracowitość, punktualność

Oferujemy

- pracę w zgranym zespole
- możliwość nabycia większego doświadczenia
- pracę od 7.00 do 15.00 (jena zmiana)

Osoby zainteresowane bardzo proszę o kontakt telefoniczny na numer: 603 376 276 lub o przesłanie dokumentów aplikacyjnych na e-mail: stein.metal@wp.pl.

Dane firmowe

P.W.P.H.U. "Stein-Metal"
Ogrodowa 15
44-186 Gierałtowice
Email: stein.metal@wp.pl / WWW: www.kowalstwo.sklep.pl