Solidne Firmy Regionu

Meavita24 / Oferta z dnia: 2018-04-19

O firmie

Meavita24

Stanowisko: opiekunka osób starszych z niemieckim podstawowym niemieckim
Nr ref.:
Miejsce pracy: / dolnośląskie / Polska
Branża: Opieka nad domem i dziećmi

Opis stanowiska

Chętnie nawiążemy współpracę z Opiekunką osoby starszej od 30.04. z panią z podstawową znajomością języka niemieckiego oraz czynnym prawem jazdy, która zaopiekuje się seniorem mieszkającym samotnie, niedaleko miejscowości Heilbronn. Podopieczny lubi towarzystwo drugiego człowieka i chętnie spotyka się z swoimi znajomymi. Jest osobą bardzo miłą, sympatyczną i kontaktową.

Wymagania

Do zadań opiekunki należy głównie prowadzenie domu i pomoc w czynnościach dnia codziennego.

Oferujemy

Dla wybranej kandydatki, oprócz pensji, zapewnione są dobre warunki mieszkaniowe, własny pokój z TV, osobna toaleta. Można korzystać także z Internetu i dzwonić do Polski na numery stacjonarne. Do dyspozycji jest również samochód z automatyczną skrzynią biegów.

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt pod numerem telefonu: 794 442 500; 52 3251298.

Dane firmowe

Meavita24
Chodkiewicza 15
85-065 Bydgoszcz