Solidne Firmy Regionu

Meavita24 / Oferta z dnia: 2018-04-13

O firmie

Meavita24

Stanowisko: Sympatyczne mobilne małżeństwo z Leingarten poszukuje opiekunki.
Nr ref.:
Miejsce pracy: / zagranica / Niemcy
Branża: Opieka nad domem i dziećmi

Opis stanowiska

Poszukujemy opiekunkę dla małżeństwa z Leingarten od 30.04. z dobrą znajomością języka niemieckiego oraz prawem jazdy. Podopieczny jest spokojny, miły oraz cierpliwy. Porusza się przy pomocy balkonika lub samodzielnie bez asekuracji. Małżonka seniora jest mobilna, porusza się przy lasce a czasami używa balkonika, wymaga pomocy przy zakładaniu butów oraz przy kąpieli.

Wymagania

Do zadań opiekunki należy dbanie o higienę osobistą podopiecznych oraz pomoc w codziennych czynnościach.

Oferujemy

Dla opiekunki przeznaczony jest pokój z dostępem do Internetu, TV, oraz tanie rozmowy do Polski.

Osoby zainteresowane zleceniami prosimy o kontakt 794 442 500, 52 32 51 298

Dane firmowe

Meavita24
Chodkiewicza 15
85-065 Bydgoszcz