Solidne Firmy Regionu

Meavita24 / Oferta z dnia: 2018-04-03

O firmie

Meavita24

Oferowana praca

Stanowisko: Sympatyczne małżeństwo poszukuje opiekunki
Nr ref.:
Miejsce pracy: / zagranica / Polska
Branża: Opieka socjalna

Opis stanowiska

Panią z komunikatywną znajomością języka niemieckiego chętnie zaprosi do siebie sympatyczne małżeństwo z miejscowości Schwaigern w domu jednorodzinnym. Na zlecenie szukamy osoby niepalącej. Termin rozpoczęcia pracy to 19.04. Senior, który potrzebuje wsparcia jest osobą mobilną, cierpi na chorobę płuc, przez którą szybko się męczy. Pan potrzebuje wsparcia podczas porannego dbania o higienę ciała. Seniorka jest osobą w pełni sprawną, lubi wychodzić w opiekunką na spacery.

Wymagania

Do obowiązków opiekunki należało będzie prowadzenie gospodarstwa domowego, pomoc przy dbaniu o higienę ciała oraz dotrzymywanie towarzystwa.

Oferujemy

Dla opiekunki przeznaczony jest pokój z dostępem do Internetu i osobną wanną.

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt pod numerem telefonu: 794 442 500; 52 325 12 98 lub mailowo: rm@meavita24.pl

Dane firmowe

Meavita24
Chodkiewicza 15
85-065 Bydgoszcz