Solidne Firmy Regionu

Meavita24 / Oferta z dnia: 2018-04-24

Meavita24 jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 8947.
Jesteśmy profesjonalną firmą, zajmującą się pośrednictwem w pracy dla osób starszych, utrzymywaniem gospodarstw domowych, a także osób wyjeżdżających do pracy do Niemiec w charakterze opiekunek osób starszych.

Naszym głównym celem jest zapewnienie osobom starszym i niepełnosprawnym opieki bezpieczeństwa i wsparcia w ich własnych domach. Rekrutacja osób zainteresowanych wyjazdem do Niemiec odbywa się na terenie całej Polski.

Osoby współpracujące z naszą firmą mają zapewnione

opłacone składki ZUS-owskie
legalną i bezpieczną pracę
sprawdzone miejsce pracy
stały kontakt z koordynatorem w czasie pobytu w Niemczech
możliwość wzięcia udziału w kursach dokształcających, np. kurs pierwszej pomocy, lub kurs gotowania niemieckich potraw

Dostosowujemy indywidualne potrzeby pracownika do potrzeb naszego klienta w ten sposób, aby każda ze stron była zadowolona, a czas spędzony w Niemczech upłynął bezkonfliktowo i przyjemnie.

Głównym celem działalności naszej firmy jest zapewnienie i pomoc w funkcjonowaniu gospodarstw domowych na terytorium Polski. Cele swoje realizujemy poprzez opiekę nad osobami starszymi, pomoc w prowadzeniu gospodarstwa domowego rozumiana bardzo szeroko ? realizowanie codziennych czynności gospodarczych, jak zakupy, a zakończywszy na urządzeniu mieszkania w meble, system alarmowy, utrzymaniem ogrodu.

Stanowisko: Opiekunka osób starszych dla seniorki z Waldshut-Tiengen
Nr ref.:
Miejsce pracy: / zagranica / Niemcy
Branża: Opieka nad domem i dziećmi

Opis stanowiska

Seniorka z Waldshut-Tiengen (region Baden-Wirtembergia) potrzebuje opieki od 31.05. Pani mieszka z mężem, który jest w pełni sprawny i nie wymaga opieki. Podopieczna waży 65kg i ma 178cm wzrostu. Pani chodzi z pomocą balkonika, ma początkową demencję. Potrzebuje wsparcia podczas korzystania z toalety. Do seniorki przychodzi pomoc medyczna. Małżeństwo mieszka w mieście, w domu jednorodzinnym.

Wymagania

Wymagamy komunikatywnej znajomości języka niemieckiego i doświadczenia w opiece nad osobą starszą, chorą lub niepełnosprawną. Do obowiązków Opiekunki należeć będzie prowadzenie gospodarstwa domowego oraz dbanie o czystość seniorki

Oferujemy

Dla Opiekunki przygotowano pokój z dostępem do Internetu i telewizorem.

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt pod numerem telefonu: 794 442 500; 52 325 12 98 lub mailowo: rm@meavita24.pl

Dane firmowe

Meavita24
Chodkiewicza 15
85-065 Bydgoszcz