Solidne Firmy Regionu

Major Tree / Oferta z dnia: 2010-06-18

Oferowana praca

Stanowisko: web designer / programista
Nr ref.:
Miejsce pracy: WrocłAw / dolnośląskie / Polska
Branża: Internet / Multimedia

Opis stanowiska

Link do ogłoszenia:

Firma Major Tree współpracująca z amerykańską ?Royal Deer Design? poszukuje pracownika na stanowisko Web designer / Programista.

Wymagania

? Bardzo dobra znajomość PHP / MySql
? Znajomość xHTML / css
? Znajomość JavaScript

Dodatkowym atutem będzie:
? Znajomość Flash
? Znajomość Adobe Photoshop

Oferujemy

? Możliwość rozwoju zawodowego,
? Udział w dużych, międzynarodowych projektach internetowych
? Współpraca z amerykańską firmą Royal Deer Design (New York)
? Przyjazna atmosfera oraz praca w profesjonalnym otoczeniu
? Elastyczne godziny pracy
? Na początek, Umowa Zlecenie
? Atrakcyjne wynagrodzenie

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego pod adres: info@majortree.com

Dane firmowe

Major Tree
Klecińska 125
54-413 Wrocław