Solidne Firmy Regionu

Laureola Sante / Oferta z dnia: 2013-01-08

Laureola Sante to firma handlowa o ugruntowanej pozycji na rynku i jasno sprecyzowanym kierunku działania w ramach norm i etyki zrównoważonego rozwoju.

Oferowana praca

Stanowisko: Telemarketer/ ka
Nr ref.:
Miejsce pracy: Poznań / wielkopolskie / Polska
Branża: Obsługa klienta / Sprzedaż

Opis stanowiska

W związku z dynamiczną ekspansją, poszukujemy doświadczonych osób na stanowisko:
Telemarketer/ ka
Miejsce pracy: Poznań

Do Państwa obowiązków będzie należało:
? Umawianie na spotkania handlowe
? Telefoniczny kontakt z klientem
? Prezentowanie produktów
? Dbanie o wizerunek firmy

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".
Informujemy że skontaktujemy się tylko z wybranym Kandydatami, a nadesłanych aplikacji nie zwracamy.

Wymagania

? mile widziane osoby na emeryturze
? sumienności i dobrej organizacji pracy
? komunikatywności w nawiązywaniu kontaktów
? wysokiej kultury osobistej

Oferujemy

? pracę w stabilnej i rozwojowej firmie
? szkolenia przygotowujące do pracy pod kierunkiem najwybitniejszych specjalistów
? wysokie zarobki
? niezbędne narzędzia pracy
? stałą opiekę ze strony Firmy w ramach realizacji założeń
? stabilność finansową i socjalna
? elastyczne godziny pracy

Aplikacje zawierające CV i list motywacyjny prosimy przesyłać na adres: kariera@laureolasante.com.

Dane firmowe

Pracodawca ukrył dane firmowe.