Solidne Firmy Regionu

Korporacja.NET / Oferta z dnia: 2010-05-24

Najdynamiczniej rozwijającej się firmie w swojej dziedzinie.

Oferowana praca

Stanowisko: Specjalista d/s obsługi klienta korporacyjnego
Nr ref.: KB/10/TR
Miejsce pracy: Gdynia / pomorskie / Polska
Branża: Reklama / Marketing / PR

Opis stanowiska

Ofertę kierujemy do osób, które są zainteresowane pracą w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie współpracującej z renomowanymi klientami. Oferujemy pracę w najdynamiczniej rozwijającej się firmie w swojej dziedzinie.
Szukamy osób zmotywowanych, stawiamy na zaangażowanie i chęć rozwijania swoich umiejętności. Jeżeli chcesz zmienić pracę lub rozwijać swoje umiejętności sprzedaży i sam decydować o swoich zarobkach prześlij do nas swoją aplikację.

Osoba zatrudniona na w/w stanowisku będzie odpowiedzialna za:

- pozyskiwanie i obsługę klientów biznesowych
- tworzenie ofert sprzedażowych, e-mail marketing, copywriting
- działania PR związane z promocją marki
- współpraca z zespołem informatyków, sprzedawców i pracowników marketingu przy realizacji projektów
- realizację planów sprzedaży

Wymagania

- znajomość rynku internetowego
- umiejętność przygotowywania ofert oraz prowadzenia prezentacji
- umiejętność negocjacji
- umiejętność analizy potrzeb Klienta
- komunikatywność, samodzielność, kreatywność
- dobra organizacja pracy
- bardzo dobra znajomość obsługi komputera
- umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy

Mile widziane:
- doświadczenie w sprzedaży usług i produktów dla klientów korporacyjnych
- znajomość technologii internetowych
- znajomość zagadnień marketingu
- znajomość języka angielskiego
- doświadczenia na podobnym stanowisku

Oferujemy

- samodzielną pracę w stabilnej i renomowanej w branży firmie
- atrakcyjne warunki wynagrodzenia oparty o system pensji stałej oraz wysokiej prowizji
- możliwość rozwoju i szkoleń
- praca w młodym i dynamicznym zespole

CV oraz list motywacyjny prosimy przesłać na adres: praca(a)korporacja.net

Prosimy o podanie numeru referencyjnego KB/10/TR oraz dopisanie klauzuli:
Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)

Dane firmowe

Pracodawca ukrył dane firmowe.