Solidne Firmy Regionu

Knowledge Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 2010-07-13

O firmie

Firma Knowledge Sp z o.o. istnieje od 1994 roku.
Wspieramy rozwój klientów dzięki organizowaniu kursów doszkalających i warsztatów, aby poszerzać kwalifikacje zawodowe, przydatne w pracy lub przy jej poszukiwaniu. Realizujemy projekty przy wsparciu Europejskiego Funduszu Społecznego.
W swojej pracy stawiamy na profesjonalizm i bliski kontakt.

Oferowana praca

Stanowisko: kierownik działu szkoleń
Nr ref.:
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska
Branża: Edukacja / Nauka / Szkolenia

Opis stanowiska

- Zarządzanie zespołem (5 osób)
- Zaangażowanie w realizację projektów szkoleniowych
- Pisanie ofert na realizację szkoleń
- Rekrutacja uczestników do szkoleń prestiżowych

Wymagania

- Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku (w realizacji projektów szkoleniowych)
- Wykształcenie wyższe
- Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności: Excel)
- Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne i organizacyjne
- Wysoka kultura osobista
- Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

- pracę w stabilnej rozwijającej się firmie
- pracę w dynamicznym zespole
- perspektywę zatrudnienia na dłuższy okres czasu

Prosimy przesyłać dokumenty aplikacyjne na adres: rekrutacja@knowledge.pl

Dane firmowe

Pracodawca ukrył dane firmowe.