Solidne Firmy Regionu

K2 Doradcy Finansowi / Oferta z dnia: 2010-05-20

O firmie

Zapraszam na stronę www.k2-doradcyfinansowi.pl

Oferowana praca

Stanowisko: kierownik struktury sprzedaży
Nr ref.: 11051975/bk
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska
Branża: Zarządzanie

Opis stanowiska

K2 Doradcy Finansowi Sp. z o.o. to licencjonowany partner firmy Aegon. To nowa polska marka na rynku produktów finansowych oparta na solidnych podstawach światowego lidera w branży finansowej. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osób na stanowisko:

Kierownik Struktury Sprzedaży

Miejsce pracy: Warszawa

Region: mazowieckie

Numer referencyjny: 110575/K2

Zakres obowiązków:

* Zarządzanie strukturą Doradców danego regionu

* Rekrutowanie, szkolenie i wdrażanie do pracy Doradców

* Analiza, raportowanie wyników pracy zespołu

* Współtworzenie strategii rozwoju działania podległej struktury

* Budowanie i utrzymywanie długofalowych, pozytywnych relacji z Klientami Firmy

Osoby zainteresowane proszę o przesyłanie CV na adres beatagadk2@wp.pl

Wymagania

o Doświadczenie w skutecznym zarządzaniu zespołem

o Wysokie umiejętności interpersonalne i komunikacyjne

o Konsekwencja w działaniu

o Znajomość technik sprzedażowych i negocjacyjnych

o Wysokie umiejętności organizacyjne

o Zainteresowanie tematyką finansową - rynek inwestycji

o Kreatywność i samodzielność

o Optymizm:-)

Oferujemy

Oferujemy pracę w nowej dynamicznie rozwijającej się firmie, w młodym, zgranym zespole:-)
Atrakcyjne wynagrodzenie + premie
Ciekawe szkolenia
Możliwość realizacji własnych ambicji zawodowych

Forma kontaktu

beatagadk2@wp.pl

Dane firmowe

K2 Doradcy Finansowi
Domaniewska 39a
00-394 Warszawa