Solidne Firmy Regionu

InterMediCo sp.z.o.o. / Oferta z dnia: 2014-06-11

O firmie

Kampania społeczna "Wszyscy jesteśmy pacjentami"

Oferowana praca

Stanowisko: Stażysta PR - Poznań
Nr ref.:
Miejsce pracy: Poznań / wielkopolskie / Polska
Branża: Reklama / Marketing / PR

Opis stanowiska

W związku ze realizowaną kampanią społeczną ?Wszyscy jesteśmy pacjentami?, której celem jest nakłonienie Polaków do regularnego przeprowadzania badań, zmienienia szkodzących zdrowiu nawyków i wdrożenia w zakresie codziennego funkcjonowania dobrych praktyk profilaktycznych informujemy, że firma InterMediCo Sp. z. o.o.
zaprasza studentów i absolwentów na
3-MIESIĘCZNY PŁATNY STAŻ.

Zakres obowiązków:
? Wdrażanie strategii komunikacyjnej dla klientów firmy pod opieką Project Managera
? Pomoc w bieżących zadaniach z zakresu Public Relations
? Media Relations ? wsparcie kontaktów z mediami
? Social media management
? Copywriting
? Monitorowanie mediów
? Sporządzanie researchów i analiz
? Przygotowywanie raportów i dokumentów.

Wymagania

? Dyspozycyjność min. 3 dni w tygodniu
? Chęć rozwoju zawodowego w dziedzinie Public Relations
? Znajomość nowych trendów na rynku mediów, Internetu
? Bardzo dobra znajomość social media
? Wykształcenie wyższe bądź w trakcie studiów
? Lekkie pióro
? Samodzielność, umiejętność organizacji pracy
? Wysoka kultura osobista i komunikatywność
? Kreatywność
? Znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

? płatny 3-miesięczny staż
? pracę w młodym, kreatywnym zespole
? niezbędne narzędzia pracy, dostęp do najnowszych technologii
? duże możliwości decyzyjne i rozwoju

Aplikacje zawierające CV i list motywacyjny prosimy przesyłać na adres:
rekrutacja@intermedico.pl
z dopiskiem Stażysta PR - Poznań
Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

Dane firmowe

Pracodawca ukrył dane firmowe.