Solidne Firmy Regionu

Heart24 Sp. z o.o. S.k. / Oferta z dnia: 2011-02-03

Firma HEART 24 sp. z o.o. s.k. - świadczy usługi w zakresie oddelegowywania personelu do pracy na terenie krajów niemieckojęzycznych. Zatrudniamy wyłącznie wykwalifikowany i doświadczony personel. Oferujemy legalne zatrudnienie dla Opiekunek Osób Starszych w Niemczech wraz z godziwymi warunkami pracy i płacy.

Oferowana praca

Stanowisko: Opiekunka Osoby Starszej
Nr ref.: ww/457
Miejsce pracy: / zagranica / Niemcy
Branża: Opieka nad domem i dziećmi

Opis stanowiska

Praca opiekunki osób starszych skierowana jest do osób odpowiedzialnych, cierpliwych i wyrozumiałych, wrażliwych na cierpienie innych osób i takich dla których naturalne jest niesienie pomocy na co dzień. Do współpracy zapraszamy wszystkich, którzy swoją pracę wykonują rzetelnie oraz podchodzą z sercem do wykonywanych przez siebie obowiązków.

Zakres obowiązków Opiekunki Osób Starszych zależy przede wszystkim od stanu zdrowia oraz wymagań Osoby Podopiecznej. Do podstawowych obowiązków należy:
- opieka nad osobą starszą
- pomoc w podstawowych czynnościach (ubieranie, pielęgnacja ciała)
- przygotowywanie posiłków
- prowadzenie gospodarstwa domowego
- aktywne towarzyszenie osobie starszej (spacery, rozmowy)

Wymagania

Wymagania stawiane naszym Kandydatom:
- wiek powyżej 25 roku życia
- komunikatywna znajomość języka niemieckiego
- pogodne usposobienie, cierpliwość i wyrozumiałość
- mile widziane doświadczenie w pracy przy pielęgnacji osób starszych
- dodatkowym atutem będzie prawo jazdy kat. B

Oferujemy

Heart 24 sp. z o.o. s.k. - jesteśmy profesjonalną firmą, która specjalizuje się w delegowaniu opiekunek do pracy w Niemczech. Nasz Personel to doświadczona i wykwalifikowana Kadra, dla których praca z Ludźmi jest życiową pasją. Uważamy, że najważniejszy jest Człowiek, dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie kompleksową ofertę obejmującą:
- Legalną pracę (poświadczony formularz ZUS e101)
- Opłacane wszystkie składki i ubezpieczenia (karta EKUZ)
- Atrakcyjne wynagrodzenie w pełni wynagradzające trud Opiekunki
- Profesjonalizm i osobiste zaangażowanie naszych Doradców
- Pełne wsparcie merytoryczne w czasie zagranicznego pobytu
- Pomoc w przygotowaniu od wyjazdu
- Kontrakty od 1 miesiąca do nawet 24 miesięcy
- Na miejscu zapewnione bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
- Zwrot kosztów dojazdu
- Bezpieczne i sprawdzone miejsce pracy
- Nie pobieramy żadnych prowizji, gwarantujemy za to wysokie zarobki

Forma kontaktu

Heart 24 sp. z o.o. sp.k.
Aleje Jerozolimskie 44, p. 213,
00-024 Warszawa
Tel. (22) 826 51 25, Tel. kom. 517-959-664,
e-mail: weronika.waclawska@heart24.pl,

Dane firmowe

Heart24 Sp. z o.o. S.k.
Al. Jerozolimskie 44/213
Email: opieka@heart24.pl / WWW: www.heart24.pl