Solidne Firmy Regionu

HR Sysyems Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 2011-05-12

HR Systems jesteśmy firmą doradztwa personalnego, która obecnie dla jednego ze swoich Klientów - wiodącego dostawcy obsługi klienta i sił sprzedaży w Polsce, specjalizującego się w min. branży telekomunikacyjnej ? poszukuje osób

Oferowana praca

Stanowisko: PRACOWNIK CALL CENTER SIECI KOMÓRKOWEJ
Nr ref.: cc/11
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska
Branża: Obsługa klienta / Sprzedaż

Opis stanowiska

Wykonywanie połączeń wychodzących do obecnych Klientów firmy (indywidualni i biznesowi)
Oferowanie nowych promocji, pakietów, aparatów telefonicznych, przedłużanie umów

Wymagania

Status osoby uczącej się ? aktualna legitymacja
Dyspozycyjność do pracy codziennie (jedna z sześciu zmian do wyboru) plus dwie wybrane soboty w miesiącu w godz.9.00-17.00
Prawidłowa wymowa i umiejętność posługiwania się poprawną polszczyzną
Motywacja do pracy
Pozytywne nastawienie
Nastawienie na cel oraz na Klienta

Oferujemy

Pracę w jednej z spośród następujących zmian do wyboru: 9.00-13.00; 9.00-15.00; 9.00-17.00; 13.00-21.00; 15.00-21.00; 17.00-21.00
Stałą stawkę godzinową plus bonusy za wyniki
Za każdą godzinę pracy 10min przerwy
Premię 168pln za przepracowanie 168h w miesiącu plus inne premie
Współpracę w oparciu o umowę-zlecenie
Pracę na gotowej bazie Klientów, bez ich zdobywania
Terminowe wypłaty
Profesjonalne szkolenia wstępne ? 3dniowe, umożliwiające osobą bez doświadczenia nabycie odpowiednich umiejętności ? kontakt z Klientem indywidualnym i biznesowym, język korzyści, pokonywanie oporu etc
Profesjonalne szkolenia projektowe oraz coachingi indywidualne
Możliwość udziału w konkursach wewnętrznych i awansowania na inne stanowiska
Udział w imprezach integracyjnych w warszawskich klubach
Pracę w młodym, dynamicznym zespole w tej samej grupie wiekowej

Zainteresowanych Kandydatów prosimy o pilne przesłanie CV wraz z wpisaniem w tytule wiadomości ?w/2011?
na adres: rekrutacja@hrsystems.pl

Dane firmowe

Pracodawca ukrył dane firmowe.