Solidne Firmy Regionu

GlobalForce Services / Oferta z dnia: 2016-02-04

O firmie

GlobalForce Services Sp. z o.o. (nr rej. agencji: 4732).

Oferowana praca

Stanowisko: Serwisant/Monter Podnosników Koszowych (Anglia)
Nr ref.: MSPK/ENG/09-15
Miejsce pracy: Birmingham / zagranica / Wielka Brytania
Branża: Serwis / Technika / Montaż

Opis stanowiska

GlobalForce od 14 lat specjalizuje si? w rekrutacji personelu dla pracodawców z Irlandii, Wielkiej Brytanii, Kanady, Australii oraz z innych krajów.
Dla naszego klienta – IAPS – poszukujemy osoby na stanowisko:

Serwisant/Monter Podno?ników Koszowych
Miejsce Pracy: Birmingham, Anglia
Numer referencyjny: MSPK/ENG/09-15

Obowi?zki:
- diagnoza usterek:
* w elektryce i hydraulice z pomoc? rysunku technicznego,
* mechanicznych,
- demonta? i monta? elementów hydraulicznych i elektrycznych, diagnoza i renowacja komponentów,
- wyszukiwanie odpowiednich cz??ci zamiennych,
- sprawna i profesjonalna naprawa usterek, zgodnie z polityk? firmy i zaleceniami producenta.

Wymagania

- 5 lat do?wiadczenia w naprawach lub monta?u systemów elektrycznych, hydraulicznych i pneumatycznych w podno?nikach koszowych lub pokrewnych,
- umiej?tno?? czytania rysunków technicznych dotycz?cych m.in. systemów elektrycznych oraz hydraulicznych,
- umiej?tno?? organizacji czasu i trybu pracy,
- umiej?tno?? pracy w grupie jak i samodzielnie,
- wa?ne prawo jazdy,
- mile widziana znajomo?? angielskiego.

Oferujemy

- stawka pocz?tkowa oko?o 9,50 F/h (21,000 F rocznie),
- po okresie próbnym (3-9 miesi?cy) podwy?ka do kwoty oko?o 10,5-11 F/h (23,500 – 24,500 F rocznie),
- sta?a umowa na pe?ny etat,
- umowa o prac? bezpo?rednio z pracodawc?, na warunkach brytyjskich.

Osoby zainteresowane prosimy o przesy?anie CV poprzez formularz kontaktowy lub mail: mechanik@globalforce.pl

Prosimy o podanie nazwy stanowiska w temacie wiadomo?ci oraz o za??czenie klauzuli o ochronie danych osobowych. Prosimy o dopisanie nast?puj?cej klauzuli: "Wyra?am zgod? na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezb?dnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustaw? z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez GlobalForce Services sp. z o.o. z siedzib? w Krakowie."

Gwarantujemy poufno?? zg?osze? i zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Dane firmowe

GlobalForce Services
3 Maja 9
30-062 Kraków