Solidne Firmy Regionu

GlobalForce Services / Oferta z dnia: 2015-08-12

O firmie

www.globalforce.pl

Stanowisko: Pracownik fizyczny - szlifowanie, polerowanie (Kraków)
Nr ref.: PF/KRK/08-15
Miejsce pracy: Kraków / małopolskie / Polska
Branża: Praca fizyczna

Opis stanowiska

Dla naszego klienta - firmy us?ugowej, poszukujemy pracowników do pracy fizycznej.

Opis pracy:
- szlifowanie i polerowanie powierzchni p?askich,
- praca w Krakowie oraz mo?liwe wyjazdy na delegacje.

Wymagania

Wymagania:
- do?wiadczenie w szlifowaniu i polerowaniu powierzchni p?askich
- sumienno??, pracowito??,
- sprawno?? manualna,
- prawo jazdy kat. B,
- mile widziany w?asny samochód na okres próbny.

Oferujemy

Oferta:
- 11-14 z? na godzin? netto,
- zatrudnienie na umow? zlecenie.