Solidne Firmy Regionu

GlobalForce Services / Oferta z dnia: 2015-10-28

Wi?cej o pracodawcy na: http://www.imperialcommercials.co.uk/aboutus

Stanowisko: Mechanik Samochodów Dostawczych/Vanów (Wielka Brytania)
Nr ref.: MSD/ENG/10-15
Miejsce pracy: / dolnośląskie / Wielka Brytania
Branża: Serwis / Technika / Montaż

Opis stanowiska

Firma Imperial Commercials - najwi?ksza niezale?na grupa dealerów pojazdów u?ytkowych (ci??arówki, vany) oraz najwi?ksza sie? serwisów samochodów ci??arowych DAF w Wielkiej Brytanii, zatrudniaj?ca ponad 52 000 pracowników na ca?ym ?wiecie, poszukuje do pracy:

MECHANIKÓW SAMOCHODÓW DOSTAWCZYCH / VANÓW

Chcesz zmieni? bieg w swojej karierze?

Wymagania

Czy jeste?:
- Do?wiadczonym Mechanikiem Samochodów Dostawczych marek Fiat, Ford, Nissan, Volkswagen, Mercedes oraz innych?
- Zainteresowany przeprowadzk? do Wielkiej Brytanii?
- Zainteresowany nauk? j?zyka angielskiego?

Do??cz do jednej z najwi?kszych firm w Wielkiej Brytanii zajmuj?cej si? serwisem i sprzeda?? Samochodów Ci??arowych i Dostawczych Imperial Commercials.

Trwa rekrutacja na stanowiska znajduj?ce si? w wielu lokalizacjach w Wielkiej Brytanii.

Oferujemy

Imperial Commercials oferuje:
- Zapewnione szkolenia i pomoc w rozwoju zawodowym,
- Praca w stabilnej, dobrze prosperuj?cej firmie,
- Firmowy fundusz emerytalny,
- Dodatkowe benefity pracownicze,
- Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie.

Prawo Jazdy kat. C lub C+E b?dzie dodatkowym atutem.
NIE WYMAGAMY ZNAJOMO?CI J?ZYKA ANGIELSKIEGO - LICZY SI? CH?? I NAUKA PO WYJE?DZIE.

Rozmowy z firm? Imperial Commercials odb?d? si? 28.XI - 29. XI w Krakowie.

Je?li jeste? zainteresowany ofert? prze?lij swoje CV na adres mailowy: praca@globalforce.pl, b?d? te? zadzwo? na numer: (12) 378-48-30

Dane firmowe

GlobalForce Services
3 Maja 9
30-062 Kraków