Solidne Firmy Regionu

GlobalForce Services / Oferta z dnia: 2016-09-15

Firma Imperial Commercials - największa niezależna grupa dealerów pojazdów ciężarowych i vanów oraz największa sieć serwisów samochodów ciężarowych marki DAF, Mercedes oraz innych pojazdów w Wielkiej Brytanii, zatrudniająca ponad 52 000 pracowników w 39 lokalizacjach na całym świecie, poszukuje do pracy:

Mechaników Samochodów Ciężarowych

Oferowana praca

Stanowisko: Mechanik Samochodów Ciężarowych
Nr ref.:
Miejsce pracy: Kraków / małopolskie / Polska
Branża: Praca fizyczna

Opis stanowiska

(Sieć autoryzowanych serwisów DAF, Mercedes oraz MAN)
Miejsce pracy: Wielka Brytania.

Zakres obowiązków:
? Bieżący serwis i utrzymanie Samochodów Ciężarowych,
? Diagnozowanie i naprawa usterek,
? Wymiana i naprawa zespołów, podzespołów oraz układów pojazdów,
? Przeglądy serwisowe.

Wymagania

Od kandydatów wymagamy:

? Doświadczenia w naprawie Samochodów Ciężarowych,
? Dobrej organizacji pracy,
? Samodzielności i zaangażowania,
? Chęci do podjęcia pracy w Wielkiej Brytanii oraz doskonalenia swoich umiejętności,
? Poszukujemy kandydatów do wielu lokalizacji, znajdujących się na terenie Całej Wielkiej Brytanii.

Oferujemy

Imperial Commercials operuje:

? Stałą pracę w stabilnej, dobrze prosperującej firmie,
? Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie,
? Umowę o pracę zawieraną bezpośrednio z pracodawcą na warunkach brytyjskich,
? Szkolenia wdrażające do pracy (pełne wynagrodzenie w okresie szkolenia!),
? Zapewnione i opłacone zakwaterowanie podczas szkolenia,
? Firmowy fundusz emerytalny,
? Dodatkowe benefity pracownicze, dodatki za pracę zmianową, nadgodziny płatne 150%
? Szkolenia serwisowe,
? Pomoc w znalezieniu i wynajęciu zakwaterowania, oraz dopełnieniu wszelkich formalności związanych z podjęciem pracy w Wielkiej Brytanii,
? Pracę w autoryzowanych serwisach DAF, Mercedes oraz MAN,
? Rozpoczęcie pracy dostosowane do dostępności kandydata.

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą prześlij swoje CV na adres: praca@globalforce.pl bądź też zadzwoń numer: (12) 378-48-30.
Rozmowy z firmą Imperial Commercials odbędą się w Polsce.

Dla kandydatów z doświadczeniem w autoryzowanych serwisach DAF, Mercedes możliwość indywidualnego spotkania z pracodawcą w Wielkiej Brytanii. Hotel i przelot opłaca firma.

Więcej informacji o pracodawcy na: http://www.imperialcommercials.co.uk/aboutus
Informacje o poprzednich grupach, które wyjechały do Imperial Commercials: na naszym profilu Facebook https://www.facebook.com/GlobalForce-Services-122751631134647/

Dane firmowe

GlobalForce Services
3 Maja 9
30-062 Kraków