Solidne Firmy Regionu

GlobalForce Services / Oferta z dnia: 2015-04-30

GlobalForce Services jest międzynarodową agencją rekrutacyjna z wieloletnim doświadczeniem.

Oferowana praca

Stanowisko: Księgowy z językiem angielskim
Nr ref.: KA/K/05-15
Miejsce pracy: Kraków / małopolskie / Polska
Branża: Finanse / Bankowość

Opis stanowiska

GlobalForce Services jest międzynarodową agencją rekrutacyjna z wieloletnim doświadczeniem. Obecnie, dla jednego ze swoich klientów, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Księgowego z językiem angielskim
(miejsce pracy: Kraków)

Zakres obowiązków:
? Prowadzenie pełnej księgowości
? Prowadzenie ksiąg handlowych (pełna księgowość: PIT, CIT, VAT, rozliczenia wewnątrz i poza unijne)
? Prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów
? Obsługa kadrowa
? Rozliczenia ZUS
? Kontakt z klientami
? Prowadzenia korespondencji z partnerami i klientami firmy
? Przygotowywania raportów, zestawień i analiz
? Realizowania samodzielnych zadań zleconych
? Bieżącego wsparcia w prowadzonych projektach
? Przygotowywania raportów dla Zarządu
? Współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS, NBP)
? Dekretacji i księgowania dokumentów oraz obsługi procesów księgowych dla klientów
? Prowadzenia ewidencji księgowych i uzgadnianie ich z kontami księgi głównej
? Przygotowywania deklaracji podatkowych oraz innych sprawozdań dla instytucji zewnętrznych

Wymagania

Wymagania:
? Doświadczenie w księgowości na stanowisku samodzielnego księgowego (preferowane biuro rachunkowe)
? Doświadczenie w pracy z pełną księgowością
? Komunikatywność, dobra organizacja pracy
? Praktyczna znajomość programów Optima, REWIZOR, Płatnik
? Komunikatywna znajomość języka angielskiego
? Dodatkowe szkolenia, kursy i certyfikaty branżowe będą dużym plusem

Oferujemy

Oferujemy:
? Wynagrodzenie w przedziale 2500-3000 zł netto / miesiąc w zależności od doświadczenia i umiejętności
? Pracę na pełen etat na umowę o pracę
? Przyjazna atmosfera
? Możliwość rozwoju

Zaintreesowane osoby prosimy o wysłanie CV poprzez stronę lub adres praca@globalforce.pl

Prosimy o podanie nazwy stanowiska w temacie wiadomości oraz o załączenie klauzuli o ochronie danych osobowych. Gwarantujemy poufność zgłoszeń i zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

GlobalForce Services Sp. z o.o. (nr rej. agencji: 4732)

Dane firmowe

GlobalForce Services
3 Maja 9
30-062 Kraków