Solidne Firmy Regionu

GlobalForce / Oferta z dnia: 2011-03-21

O firmie

GlobalForce Services

Oferowana praca

Stanowisko: Projektant Linii Napowietrznych
Nr ref.:
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska
Branża: Projektowanie / Inżynieria

Opis stanowiska

Dla naszego klienta, firmy inżynieryjno-handlowej specjalizującej się w kablach i przewodach elektrycznych, szukamy kandydatów na stanowisko:

Projektant Linii Napowietrznych
(Warszawa)

Analizy i obliczanie linii napowietrznych z nowej generacji przewodami napowietrznymi o małych zwisach.

Zadania:
- Opracowywanie tabel zwisów.
- Konsultacje techniczne.
- Nadzór nad projektami.
- Analiza techniczno-ekonomiczna linii napowietrznych z użyciem programu PLS-CADD.
- Kierowanie pracą dwóch inżynierów produktu.

Wymagania

- Wykształcenie wyższe techniczne - preferowane kierunki: elektroenergetyka, mechanika.
- Minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku.
- Uprawnienia projektowe linii napowietrznych wysokich napięć.
- Zaawansowana znajomość programu do projektowania napowietrznych linii elektroenergetycznych.
- Zaawansowana znajomość języka angielskiego.
- Umiejętność przygotowania i prowadzenia prezentacji.
- Wysoce rozwinięte myślenie analityczne, perfekcjonizm i samodzielność.

Oferujemy

- Umowa o pracę w pełnym wymiarze godzin.
- Atrakcyjny system wynagradzania.
- Kontakt z najnowocześniejszymi technologiami.
- Krajowe i zagraniczne szkolenia.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres praca@globalforce.pl lub o pozostawienie CV on-line na stronie www.globalforce.pl.
GlobalForce Services Sp. z o.o. (nr rej. agencji: 4732).
Prosimy o podanie nazwy stanowiska w temacie wiadomości oraz o załączenie klauzuli o ochronie danych osobowych.
Gwarantujemy poufność zgłoszeń i zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Dane firmowe

GlobalForce
3 maja 5
30-063 Kraków