Solidne Firmy Regionu

GlobalForce / Oferta z dnia: 2015-02-13

Global Force Services jest międzynarodową agencją rekrutacyjną z długoletnim doświadczeniem.

Oferowana praca

Stanowisko: Operator CNC (Niemcy)
Nr ref.: OPCNC/N/02/15
Miejsce pracy: Kraków / małopolskie / Niemcy
Branża: Produkcja

Opis stanowiska

Global Force Services jest międzynarodową agencją rekrutacyjną z długoletnim doświadczeniem. Obecnie dla naszego klienta, niemieckiej agencji pracy tymczasowej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Operator maszyn CNC

Miejsce pracy: Niemcy

Obowiązki:
- bieżąca obsługa maszyn CNC

Wymagania

Wymagania:
- wykształcenie kierunkowe lub pokrewne
- minimum roczne doświadczenie
- język niemiecki co najmniej dobry (B2)
- własny samochód

Oferujemy

Oferta:
- atrakcyjne wynagrodzenie zależne od znajomości języka i doświadczenia
- opieka polskojęzycznego dysponenta
- umowa na warunkach niemieckich

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: praca@globalforce.pl. W temacie wiadomości proszę wpisać numer referencyjny: OPCNC/N/02/15.

Gwarantujemy poufność zgłoszeń i zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Prosimy o załączenie następującej klauzuli:
?Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami.?

Dane firmowe

GlobalForce
Krolewska 65A/1
30-081 Kraków
Email: cv@globalforce.pl / WWW: globalforce.pl