Solidne Firmy Regionu

GlobalForce / Oferta z dnia: 2011-03-21

O firmie

GlobalForce Services

Oferowana praca

Stanowisko: Monter rusztowań - brygadzista (Niemcy)
Nr ref.:
Miejsce pracy: Niemcy / zagranica / Niemcy
Branża: Budownictwo / Architektura

Opis stanowiska

Dla naszego klienta, firmy realizującej projekty w Niemczech, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Monter rusztowań - brygadzista
(Niemcy)

Zadania:
- Realizacja kontraktu z zachowaniem wymogów kontrahenta zagranicznego.
- Współpraca z przedstawicielami kontrahenta.
- Koordynacja pracy brygady monterów.
- Montaż rusztowań na zagranicznych budowach.

Wymagania

- Wykształcenie minimum zawodowe.
- Minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku brygadzisty.
- Uprawnienia montera rusztowań.
- Znajomość montażu systemów rusztowań.
- Umiejętność kierowania pracą zespołu monterów.
- Doświadczenie w pracy na zagranicznych kontraktach.
- Dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie.
- Prawo jazy kategorii B.
- Mile widziany certyfikat SCC lub VCA.

Oferujemy

- Praca na kilkuletnim kontrakcie.
- Atrakcyjne wynagrodznie.
- Niezbędna narzędzia pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres de@globalforce.pl lub o pozostawienie CV on-line na stronie www.globalforce.pl.
GlobalForce Services Sp. z o.o. (nr rej. agencji: 4732).
Prosimy o podanie nazwy stanowiska w temacie wiadomości oraz o załączenie klauzuli o ochronie danych osobowych.
Gwarantujemy poufność zgłoszeń i zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Dane firmowe

GlobalForce
3 maja 5
30-063 Kraków