Solidne Firmy Regionu

GlobalForce / Oferta z dnia: 2011-04-08

O firmie

www.globalforce.pl

Oferowana praca

Stanowisko: Mechanik Samochodów - Niemcy
Nr ref.:
Miejsce pracy: Niemcy / zagranica / Niemcy
Branża: Serwis / Technika / Montaż

Opis stanowiska

W związku z rozpoczynającym się projektem, poszukujemy osób zainteresowanych pracą w Niemczech na stanowisku:
Mechanik Samochodów Ciężarowych,
Mechanik Samochodów Osobowych

Wymagania

- Wykształcenie o profilu mechanicznym.
- Komunikatywna znajomość języka niemieckiego, w tym słownictwa technicznego.
- Aktualne doświadczenie w naprawie samochodów osobowych lub ciężarowych.
- Prawo jazdy kategorii B.
- Umiejętność pracy w zespole.
- Umiejętności analityczne.
- Zdolności komunikacyjne.

Oferujemy

- Praca w międzynarodowym środowisku w oparciu o kontrakt.
- Atrakcyjne wynagrodzenie.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres cv1@globalforce.pl lub o pozostawienie CV on-line na stronie www.globalforce.pl.
GlobalForce Services Sp. z o.o. (nr rej. agencji: 4732).
Prosimy o podanie nazwy stanowiska w temacie wiadomości oraz o załączenie klauzuli o ochronie danych osobowych.
Gwarantujemy poufność zgłoszeń i zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Dane firmowe

GlobalForce
3 maja 5
30-063 Kraków