Fundusz Obsługi Nalezności FENUS Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 2012-05-09

Fundusz Obsługi należności FENUS Sp. z o.o. zajmuje się świadczeniem usług finansowo-prawnych dla firm. Z pełnym zaangażowaniem dbamy o to, by przeciwdziałać utracie płynności finansowej naszych Klientów.

Oferowana praca

Stanowisko: DORADCA HANDLOWY
Nr ref.:
Miejsce pracy: Sosnowiec/ MysłOwice / śląskie / Polska
Branża: Doradztwo / Konsulting

Opis stanowiska

? aktywne pozyskiwanie Klientów
? uczestnictwo w spotkaniach handlowych
?bieżące raportowanie działań
?przeprowadzanie diagnozy potrzeb Klientów
?przygotowywanie ofert handlowych i negocjowanie warunków sprzedaży
?utrzymanie dobrych relacji z Klientami
?dbanie o dobry wizerunek Firmy

Wymagania

?czynne prawo jazdy kat. B
?wykształcenie co najmniej 5 rok studiów
? łatwość nawiązywania i utrzymywania kontaktów
?umiejętności negocjacyjne i komunikacyjne
?otwartość i chęć uczenia się
?wysokie umiejętności organizacji czasu i pracy

Dodatkowo mile widziane:
doświadczenie handlowe najlepiej w branży usług finansowych, oraz w obsłudze klienta

Oferujemy

?pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
?stała pensja plus atrakcyjny program premiowy uzależniony od osiągniętych wyników
?możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
?ciekawą i pełną wyzwań pracę w zespole profesjonalistów.
?niezbędne narzędzia pracy (telefon komórkowy, laptop, samochód służbowy do dyspozycji)

Forma kontaktu

aplikacje prosimy przesyłać na adres biuro@fenus.pl

Fundusz Obsługi Należności FENUS Sp. z o.o.
ul. Orląt Lwowskich 23
41-208 Sosnowiec
(32) 263 17 33

Dane firmowe

Fundusz Obsługi Nalezności FENUS Sp. z o.o.
Orląt Lwowskich 23
41-200 Sosnowiec
Email: biuro@fenus.pl / WWW: www.fenus.pl