Solidne Firmy Regionu

Firma Hydrauliczna Kocik / Oferta z dnia: 2010-05-29

O firmie

www.kocik.pl

Oferowana praca

Stanowisko: Instalator
Nr ref.:
Miejsce pracy: Tarnów / małopolskie / Polska
Branża: Praca fizyczna

Opis stanowiska

Dojazd do klienta, wykonywanie instalacji montaż urządzeń sanitarnych.

Wymagania

Wymagania:

* prawo jazdy kategorii B
* dyspozycyjność
* doświadczenie na podobnym stanowisku
* samodzielność
* zaangażowanie

Oferujemy

Duża Firma Hydrauliczna realizująca zlecenia na terenie małopolski organizuje nabór pracowników na stanowisko instalatora. Oferujemy możliwość zdobywania wszechstronnego doświadczenia. Oferujemy dobre wynagrodzenie, wymagamy przestrzegania podstawowych zasad współpracy takich zaangażowanie i uczciwość .

CV prosimy przesyłać na adres mail: rekrutacja@kocik.pl z dopiskiem praca lub w siedzibie firmy przy ulicy Pułaskiego 56 w Tarnowie.
Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi kandydatami.

Dane firmowe

Pracodawca ukrył dane firmowe.