Solidne Firmy Regionu

Cyfrowy Polsat S.A. / Oferta z dnia: 2010-06-09

Partner Cyfrowego Polsatu S.A., spółki notowanej na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, niekwestionowanego lidera na rynku płatnej telewizji satelitarnej w Polsce, operatora usług telekomunikacyjnych, w związku z realizacją projektu z zakresu obsługi klienta poszukuje osób zainteresowanych współpracą.

Oferowana praca

Stanowisko: Konsultant
Nr ref.: kon/adjobs/06
Miejsce pracy: Toruń / kujawsko-pomorskie / Polska
Branża: Obsługa klienta / Sprzedaż

Opis stanowiska

Partner Cyfrowego Polsatu S.A. poszukuje osób zainteresowanych współpracą.

Już dziś możesz rozpocząć z nami swoją karierę jako:

KONSULTANT

Miejsce pracy: Toruń, nr ref. Kon/marz/06
Będziesz odpowiedzialny za profesjonalną telefoniczną obsługę klienta.

Wymagania

Wymagamy:
? Doświadczenia w telefonicznej obsłudze Klienta
? Umiejętności obsługi komputera oraz urządzeń biurowych
? Dobrej dykcji
? Elokwencji i elegancji wypowiedzi
? Komunikatywności
? Punktualności
? Sumienności i dokładności

Oferujemy

Oferujemy:
? Możliwość zdobycia doświadczenia w nowoczesnej firmie
? Elastyczne godziny współpracy
? Atrakcyjne formy wynagrodzeń oraz systemy motywacyjne
? Współpracę w młodym zespole
? Możliwość rozwoju swoich kompetencji

Prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres rekrutacjatorun@cyfrowypolsat.pl w temacie: Toruń
Odpowiemy tylko na wybrane oferty. Tel. 056 66 33 456

Prosimy o dopisanie klauzuli: ?Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Cyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie ul. Łubinowa 4a, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.?

Dane firmowe

Pracodawca ukrył dane firmowe.