Solidne Firmy Regionu

Cyclad / Oferta z dnia: 2018-02-26

Cyclad is an international consulting company specializing in outsourcing and recruitment for the worldwide leaders in technology sector. We operate in 5 countries across 3 continents. We think and act globally and that is why our employees get so many development opportunities. Join our team!

Oferowana praca

Stanowisko: Travel Consultant (GER/ENG)
Nr ref.: CC18/TRAVELCONSULTANTWITHGERMAN/CRACOW/ADJOBS/161
Miejsce pracy: Kraków / małopolskie / Polska
Branża: Turystyka / Hotelarstwo

Opis stanowiska

For our Client, international airlines in Cracow we are looking for candidates for a position of Travel Consultant with English and German.

Job specification:

Providing high quality customer service via telephone and email

Managing in resort queries offering advice and assistance to the passengers when they need it the most

Wymagania

English (C1/C2) and German(C1)

Mature communication skills and excellent telephone etiquette

A passion for providing the world?s best customer service for each and every customer

An open mind and eagerness to continually develop

Knowledge of airline systems and operations will be an advantage but not essential

Solid computer skills

Problem solving skills

Good sense of personal accountability

Oferujemy

The opportunity to travel the world with great travel benefits ( discounted tickets for you and your family)

Comprehensive training and access to the latest technology to ensure success in your role

An attractive package of social benefits

A great work environment on the top floor of Krakow?s newest building, right in the heart of town

Career growth with one of the world?s leading airlines

Permanent employment opportunities

If you are interested, please send your CV to: rekrutacja@cyclad.pl

W aplikacji prosimy zawrzeć następującą klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dostarczonych dokumentach aplikacyjnych przez Cyclad Sp. z o.o., Cyclad sp. z o.o., ul. Chłodna 48/1, 00-872 Warszawa, w tym wizerunku, dla celów związanych z uczestnictwem w procesie rekrutacyjnym. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może być w każdej chwili cofnięta.

Aby cv było brane pod uwagę również przy innych rekrutacjach firmy Cyclad prosimy dopisać następującą klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dostarczonych dokumentach aplikacyjnych przez Cyclad Sp. z o.o., Cyclad sp. z o.o., ul. Chłodna 48/1, 00-872 Warszawa, w tym wizerunku dla celów związanych z uczestnictwem w przyszłych procesach rekrutacyjnych. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może być w każdej chwili cofnięta.

Administratorem Danych Osobowych jest Cyclad Sp. z o.o., Cyclad sp. z o.o., ul. Chłodna 48/1, 00-872 Warszawa, e-mail: office@cyclad.pl, Inspektorem Ochrony Danych jest Maria Lothamer (adres korespondencyjny: ul. Ludwika Narbutta 22 lok. 23, 02-541 Warszawa, e-mail: IOD@cyclad.pl). Dane osobowe gromadzone przy pomocy aplikacji o pracę (CV) ? zarówno na potrzeby bieżącej rekrutacji jak i na poczet przyszłych - przetwarzane są na podstawie art. 6 ust 1 lit. a, a w zakresie wizerunku ? art. 9 ust. 1 pkt. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej jako RODO). Dane osobowe podane przez kandydata związane z:
- uczestnictwem w wybranym procesie rekrutacyjnym będą przechowywane do czasu zakończenia procesu rekrutacyjnego na dane stanowisko,
- uczestnictwem w przyszłych procesach rekrutacyjnych będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody kandydata na przetwarzanie jego danych w tym celu.
Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia oraz podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa. Kandydat posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
Kandydat ma również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jego danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych w aplikacji o pracę jest dobrowolne, ale niezbędne w celu uczestnictwa w bieżącym procesie rekrutacyjnym i ew. przyszłych rekrutacjach

Dane firmowe

Cyclad
Bellottiego 5/51
01-022 Warszawa
Email: hra2@cyclad.pl / WWW: www.cyclad.pl