Solidne Firmy Regionu

Cyclad / Oferta z dnia: 2017-11-28

O firmie

W aplikacji prosimy zawrzeć następującą klauzulę:
?Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Cyclad Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, przy ul. Chłodnej 48/1, moich danych osobowych dla potrzeb obecnej i przyszłych rekrutacji oraz na kontakt ze mną z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych w celu przedstawiania ofert pracy odpowiadających moim kwalifikacjom.?

www.cyclad.pl

Oferowana praca

Stanowisko: Tester Gier
Nr ref.: CC17/TESTERGIER/GLIWICE/ADJOBS/289
Miejsce pracy: GLIWICE / śląskie / Polska
Branża: Informatyka / Telekomunikacja

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta, tworzącego zaawansowane gry wideo, aplikacje VR oraz uczestniczącego w dynamicznym rozwoju rynku nowych technologii, poszukujemy osób zainteresowanych wyżej wymienionym stanowiskiem.

Opis stanowiska:
? Tworzenie scenariuszy testowych
? Weryfikacja funkcjonalności gry
? Analiza błędów różnych elementów gry
? Sporządzanie szczegółowych raportów znalezionych błędów
? Aktywna współpraca z członkami zespołu QA i developerami

Wymagania

? Doświadczenie (min. pół roku) w testowaniu gier
? Dobra znajomości języka angielskiego
? Znajomość narzędzi do raportowania błędów typu BugTracker (MantisBT, Bugzilla)
? Umiejętność pracy zespołowej
? Umiejętność pracy pod presją czasu, w szybko zmieniającym się środowisku
? Pasja do grania
? Komunikatywność, spostrzegawczość, sumienność
? Dodatkowym atutem będzie obycie w grach multiplayerowych

Oferujemy

? Umowę o pracę na okres 9 miesięcy z możliwością przedłużenia
? Opiekę konsultanta Cyclad
? Kartę Multisport
? Pracę w przyjaznej atmosferze

Zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych administratorem danych jest Cyclad Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Chłodnej 48/1. Dane przetwarzane są dla potrzeb rekrutacji, a wgląd do nich mogą mieć potencjalni pracodawcy oraz spółki z grupy Cyclad spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Każdy kandydat ma dostęp do treści swoich danych i możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: rekrutacja@cyclad.pl wraz z numerem referencyjnym CC17/TESTERGIER/GLIWICE/ADJOBS/289.

Dane firmowe

Cyclad
Bellottiego 5/51
01-022 Warszawa
Email: hra2@cyclad.pl / WWW: www.cyclad.pl