Solidne Firmy Regionu

Cyclad / Oferta z dnia: 2018-02-07

Firma poszukująca programisty C++ jest światowym liderem w technologii dla przemysłu kolejowego, posiadająca największą ofertę produktową w branży kolejowej.

Oferowana praca

Stanowisko: Programista C++
Nr ref.: CC18/PROGRAMISTAC++/KATOWICE/ADJOBS/118
Miejsce pracy: Katowice / śląskie / Polska
Branża: Informatyka / Telekomunikacja

Opis stanowiska

? Wprowadzanie zmian w istniejącym oprogramowaniu w celu dopasowania rozwiązań do potrzeb klienta
? Analiza zgłoszonych przez klienta nieprawidłowości w działaniach systemu
? Tworzenie dokumentacji technicznej
? Testowanie istniejącego systemu jak również testowanie wprowadzonych zmian
? Tworzenie raportów z testów

Wymagania

? Wykształcenie wyższe (informatyka, automatyka lub elektronika)
? Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
? Dobra znajomość języka angielskiego
? Dobra znajomość środowiska MS Visual Studio
? Doświadczenie w programowaniu C++
? Znajomość Windows Server
? Znajomość protokołów sieciowych

Oferujemy

? Udział w projektach mających na celu usprawnienie rozwiązań z których korzystają miliony osób na całym świecie
? Pracę z wysokiej klasy specjalistami
? aktywny wpływ na swój rozwój
? Pakiet szkoleń
? Karta Multisport
? Prywatna opieka medyczna
? Prywatny plan emerytalny
? Dofinansowanie wypoczynku letniego

Aplikacje prosimy wysyłać na adres: rekrutacja@cyclad.pl. Jednocześnie informujemy że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

W aplikacji prosimy zawrzeć następującą klauzulę:
?Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)?

Dane firmowe

Cyclad
Bellottiego 5/51
01-022 Warszawa
Email: hra2@cyclad.pl / WWW: www.cyclad.pl