Solidne Firmy Regionu

Cyclad / Oferta z dnia: 2016-03-11

Cyclad to miedzynarodowa firma konsultingowa specjalizujaca sie w outsourcingu i rekrutacji dla swiatowych liderów branzy technologicznej. Jestesmy obecni w 5 krajach na 3 kontynentach. Myslimy i dzialamy globalnie, dzieki czemu naszym pracownikom mozemy zaoferowac duze mozliwosci rozwoju. Dolacz do naszego zespolu!

Oferowana praca

Stanowisko: Praca z wykorzystaniem jezyka francuskiego
Nr ref.: CC16/FR/KAT/MKA
Miejsce pracy: Katowice / śląskie / Polska
Branża: Doradztwo / Konsulting

Opis stanowiska

• Przyjmowanie i rejestrowanie zgloszen od klientów zagranicznych
• Odpowiadanie na zapytania klientów
• Kontakt mailowy i telefoniczny z klientami zagranicznymi
• Rozwiazywanie problemów
• Praca z dokumentacji francusko i angielskojezycznej

Wymagania

• Minimum dobra znajomosc jezyka francuskiego (B1+)
• Komunikatywna znajomosc jezyka angielskiego
• Umiejetnosc pracy w zespole
• Zaangazowanie i gotowosc do nauki
• Dyspozycyjnosc i elastycznosc

Oferujemy

• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Pakiet swiadczen socjalnych (m.in. prywatna opieka medyczna, karta Multisport)
• Pelna wyzwan praca w dynamicznym miedzynarodowym otoczeniu
• Duze mozliwosci rozwojowe
• Wspólprace i mozliwosc wymiany wiedzy z zespolem profesjonalistów ze swiatowej firmy konsultingowej

Zainteresowane osoby proszone sa o kontakt pod adresem: marlena.kaminska@cyclad.pl z numerem referencyjnym w tytule wiadomosci CC16/FR/KAT/MKA.

Dane firmowe

Pracodawca ukrył dane firmowe.