Solidne Firmy Regionu

Cyclad / Oferta z dnia: 2017-09-05

Reprezentujemy międzynarodową firmę konsultingową działającą w branży IT/ICT, zajmującą się outsourcingiem rozwiązań HR i usług informatycznych.

Oferowana praca

Stanowisko: Network Infrastructure Specialist
Nr ref.: CC17/NIC/WARSZAWA/ADJOBS/262
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska
Branża: Informatyka / Telekomunikacja

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży spożywczej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Network Infrastructure Specialist

Miejsce pracy: Warszawa
Nr. Ref.: CC17/NIC/WARSZAWA/ADJOBS/262

Opis stanowiska:
-Zapewnianie sprawnego działania serwisów sieciowych w wyznaczonych obszarach EMEA
- Monitorowanie powierzonej infrastruktury sieciowej i podejmowanie koniecznego działania w przypadku awarii
- Rozwiązywanie zgłoszonych problemów dotyczących powierzonej infrastruktury zgodnie z przyjętymi warunkami SLA
- Aktywne poszukiwanie i wdrażanie ulepszeń, zabezpieczeń i innowacji
- Odpowiadanie za wdrażanie standardów bezpieczeństwa (współpraca z Działem Bezpieczeństwa)
- Realizowanie zatwierdzonej polityki bezpieczeństwa

Wymagania

Wymagania:
-Wykształcenie wyższe z zakresu informatyki lub pokrewne
-Bardzo dobra znajomość systemów i technologii sieciowych, a w szczególności praktyczna i teoretyczna wiedza z zakresu:
* projektowania i zarządzania sieciami LAN/WAN
* technologii CISCO z zakresu rozwiązań LAN
* rozwiązań Proxy klasy Enterprise(sprzętowych jak i aplikacyjnych)
* zagadnień związanych z bezpieczeństwem sieci
- podstawowa znajomość rozwiązań VPN, Firewall (Checkpoint, Juniper)
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy

Oferujemy:
- Stabilną i ciekawą pracę w przyjaznej atmosferze
- Możliwość ciągłego doskonalenia umiejętności językowych
- Pakiet świadczeń socjalnych (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta Multisport)
- Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie będącej liderem w swojej branży

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: Malgorzata.Trojan@cyclad.pl

W aplikacji prosimy zawrzeć następującą klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Cyclad Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, przy ul. Chłodnej 48/1, moich danych osobowych dla potrzeb obecnej i przyszłych rekrutacji oraz na kontakt ze mną z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych w celu przedstawiania ofert pracy odpowiadających moim kwalifikacjom.?

Dane firmowe

Cyclad
Bellottiego 5/51
01-022 Warszawa
Email: hra2@cyclad.pl / WWW: www.cyclad.pl