Solidne Firmy Regionu

Cyclad / Oferta z dnia: 2018-05-15

Reprezentujemy firmę informatyczną z siedzibą w centrum Katowic która wykorzystując przede wszystkim technologie z obszaru .NET zajmuje się tworzeniem oprogramowania do zarządzania rysunkami i dokumentami technicznymi oraz projektami. Firma bierze udział w całym procesie realizacji projektów dla swoich klientów.

Oferowana praca

Stanowisko: Młodszy Programista .NET
Nr ref.: CC18/MLODSZYSPECJALISTA.NET/KATOWICE/ADJOBS/317
Miejsce pracy: Katowice / śląskie / Polska
Branża: Informatyka / Telekomunikacja

Opis stanowiska

? Realizacja projektów programistycznych dla firmy i klientów w technologiach Microsoft (SQL Server, WCF, ASP.NET, WPF, modern UI) ? zaawansowany, wielowarstwowy autorski system do zarządzania dokumentacją techniczną i rysunkami (głównie wprowadzanie nowych funkcjonalności do już istniejących aplikacji wielowątkowych)
? Programowanie z wykorzystaniem kontroli wersji i wewnętrznych reguł projektowych
? Dbałość o wysoką jakość i wydajność kodu
? Tworzenie dokumentacji developerskiej
? Praca na metodykach Agile (Scrum-ie lub Kanban)

Wymagania

? Doświadczenie w programowaniu w technologiach Microsoft .NET (preferowany C#)
? Wiedza i doświadczenie w jednym lub kilku wymienionych poniżej obszarach:
? Język SQL
? Projektowanie relacyjnych baz danych
? Technologie programowania warstwy serwerowej ? WCF lub/i Windows/Web Services
? Rozwiązania asynchroniczne, kolejkowanie (queuing), messaging
? WPF
? JSON, AngularJS, CSS, LESS, jQuery
? Znajomość języka angielskiego (min. B1)

Oferujemy

? Możliwość rozwoju w wybranym kierunku ? aplikacje desktopowe, webowe, zarówno backend jak i frontend
? Możliwość poznania całego przekroju technologii Microsoft
? Indywidualny budżet każdego pracownika przewidziany na szkolenia techniczne zewnętrzne i wewnętrzne
? Prywatną opiekę medyczną z możliwością objęcia rodziny
? Kursy języków angielskiego/niemieckiego w renomowanej placówce finansowane przez firmę w 100%
? Kartę Multisport Plus
? Dowolność w wyborze godzin pracy (rozpoczęcie pomiędzy 7.00 a 9.00 rano)
? Pracę w przyjaznym środowisku
? Otwartość firmy na nowe technologie i nastawienie na rozwój
? Stabilność zatrudnienia (umowa o pracę)

Zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych administratorem danych jest Cyclad Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Chłodnej 48/1. Dane przetwarzane są dla potrzeb rekrutacji, a wgląd do nich mogą mieć potencjalni pracodawcy oraz spółki z grupy Cyclad spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Każdy kandydat ma dostęp do treści swoich danych i możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji.

W aplikacji prosimy zawrzeć następującą klauzulę:
?Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Cyclad Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, przy ul. Chłodnej 48/1, moich danych osobowych dla potrzeb obecnej i przyszłych rekrutacji oraz na kontakt ze mną z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych w celu przedstawiania ofert pracy odpowiadających moim kwalifikacjom.?
www.cyclad.eu

Dane firmowe

Cyclad
Bellottiego 5/51
01-022 Warszawa
Email: hra2@cyclad.pl / WWW: www.cyclad.pl