Wybierz: Dodaj CV lub Szukaj ofert pracy

adJobs.pl - Z nami znajdziesz dobrą pracę ! Z nami znajdziesz dobrą pracęSzukasz pracy ...?
Jesteś zmęczony codziennym przeglądaniem ofert pracy ... ?
Dodaj Swoje CV do bazy adJobs.pl !

Na naszym Blogu znajdziesz informacje jak szukać pracy...


Dodaj adres swojej skrzynki e-mail do naszej listy subskrypcji, a codziennie będziesz otrzymywał spis najlepszych ofert pracy.

Logowanie


Login:
Hasło:

Praca wg. województw


Skorzystaj z poniższej mapy, aby szybko odnaleźć oferty pracy w wybranym województwie

provinces

Praca w Twoim mieście


Skorzystaj z poniższej listy, aby szybko odnaleźć oferty pracy w wybranym mieście.


Solidne Firmy Regionu

Cyclad / Oferta z dnia: 2018-07-02

O firmie

Poszukujemy osób, które posiadają dobre umiejętności komunikacyjne i organizacyjne, ciekawią ich nowe technologie oraz znają bardzo dobrze język francuski Nie wymagamy wyspecjalizowanego doświadczenia, nauczymy wszystkiego co potrzebne do pracy u nas.


Oferowana praca

Stanowisko: Konsultant ze znajomością j. francuskiego (od A2+ do C2)
Nr ref.: CC18/Consultant with French(A2+ - C2)/KATOWICE/ADJOBS/383
Miejsce pracy: Katowice / dolnośląskie / Polska
Branża: Administracja / Biuro

Opis stanowiska

Co będę robił/robiła w pracy?
? Analizowanie i klasyfikowanie informacji dot. funkcjonowania projektu, procedur, wykonanych zadań, a także nowo otrzymanych informacji
? Obsługa narzędzi biznesowych dużych firm francuskich
? Rozwiązywanie zgłoszeń związanych z funkcjonowaniem dostępnych narzędzi
? Określanie odpowiedniego priorytetu zgłoszeń
? Kontakt mailowy/telefoniczny z pracownikami z Francji

Wymagania

Co musisz umieć i wiedzieć żeby aplikować na tę ofertę?
? Posiadać dobrą lub bardzo dobrą znajomość j. francuskiego (charakter zadań zależny od poziomu, akceptujemy znajomość od A2+ do C2)
? Znajomość j. angielskiego będzie mile widziana
? Znać podstawowe pojęcia związane z obsługą komputera
? Posiadać wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
? Być otwartym na środowisko międzynarodowe i zdobywanie nowej wiedzy (dla każdego pracownika organizujemy szkolenia wdrażające na stanowisko pracy)
? Oferta jest skierowana zarówno dla osób poszukujących pracy na pełen etat, jak i do studentów będących na ostatnich latach studiówOferujemy

Co możemy zaoferować?
? Umowę o pracę na 3-miesięczny okres próbny, a później umowę na czas nieokreślony
? Elastyczny harmonogram pracy dla osób pragnących połączyć pracę innymi aktywnościami
? Prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport, bezpłatne lektoraty z języka francuskiego i angielskiego
? No dress code
? Duże możliwości dalszego rozwoju zawodowego, szkolenia zewnętrzne i wewnętrzne (miękkie i twarde)
? Przyjazną atmosferę w pracy, nieformalną strukturę organizacyjną, międzynarodowy zespół
? Ciekawe eventy firmowe oraz poczęstunki organizowane w biurze i poza

Forma kontaktu

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: rekrutacja@cyclad.pl z numerem ref: CC18/Consultant with French(A2+ - C2)/KATOWICE/ADJOBS/383Prosimy o dopisanie w swojej aplikacji następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dostarczonych dokumentach aplikacyjnych przez Cyclad Sp. z o.o., Cyclad sp. z o.o., ul. Chłodna 48/1, 00-872 Warszawa, w tym wizerunku, dla celów związanych z uczestnictwem w procesie rekrutacyjnym. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może być w każdej chwili cofnięta.

Jeśli chcesz, by Twoje cv było brane pod uwagę przy innych rekrutacjach firmy Cyclad Sp. z o.o. dopisz następującą klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dostarczonych dokumentach aplikacyjnych przez Cyclad Sp. z o.o., Cyclad sp. z o.o., ul. Chłodna 48/1, 00-872 Warszawa, w tym wizerunku dla celów związanych z uczestnictwem w przyszłych procesach rekrutacyjnych. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może być w każdej chwili cofnięta.

Administratorem Danych Osobowych jest Cyclad Sp. z o.o., Cyclad sp. z o.o., ul. Chłodna 48/1, 00-872 Warszawa, e-mail: office@cyclad.pl, Inspektorem Ochrony Danych jest Maria Lothamer (adres korespondencyjny: ul. Ludwika Narbutta 22 lok. 23, 02-541 Warszawa, e-mail: IOD@cyclad.pl). Dane osobowe gromadzone przy pomocy aplikacji o pracę (CV) ? zarówno na potrzeby bieżącej rekrutacji jak i na poczet przyszłych - przetwarzane są na podstawie art. 6 ust 1 lit. a, a w zakresie wizerunku ? art. 9 ust. 1 pkt. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej jako RODO). Dane osobowe podane przez kandydata związane z:
- uczestnictwem w wybranym procesie rekrutacyjnym będą przechowywane do czasu zakończenia procesu rekrutacyjnego na dane stanowisko,
- uczestnictwem w przyszłych procesach rekrutacyjnych będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody kandydata na przetwarzanie jego danych w tym celu.
Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia oraz podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa. Kandydat posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
Kandydat ma również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jego danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych w aplikacji o pracę jest dobrowolne, ale niezbędne w celu uczestnictwa w bieżącym procesie rekrutacyjnym i ew. przyszłych rekrutacjach.
www.cyclad.plDane firmowe

Cyclad
Bellottiego 5/51
01-022 Warszawa
Email: hra2@cyclad.pl / WWW: www.cyclad.pl


← Wstecz