Solidne Firmy Regionu

Cyclad / Oferta z dnia: 2014-10-22

Cyclad jest międzynarodową firmą konsultingową działającą w branży IT/ICT. Od 2007 roku
wspieramy naszych Klientów i Partnerów na rynku
europejskim w realizacji różnorodnych projektów. Misją naszej firmy jest świadczenie usług w
zakresie technologii informatycznych na
najwyższym poziomie, przy zachowaniu troski o
rozwój i satysfakcję zawodową naszych Konsultantów.

W tej chwili dla naszego klienta, dużej międzynarodowej firmy z branży IT, poszukujemy osób na stanowisko Junior Tester z językiem francuskim, które dołączą do zespołu profesjonalistów pracujących w Katowicach

Oferowana praca

Stanowisko: Junior Tester z językiem francuskim
Nr ref.: CC14/TESTER/KTW/ADJOBS/2689
Miejsce pracy: Katowice / śląskie / Polska
Branża: Informatyka / Telekomunikacja

Opis stanowiska

- Kontrola jakości oprogramowania we współpracy
z zespołem specjalistów
- Realizacja testów wydajności
- Wykonywanie testów manualnych/automatycznych
- Analiza błędów oprogramowania
- Przygotowywanie dokumentacji technicznej

Wymagania

- Rok doświadczenia w branży IT lub w testowaniu
- Wiedza z zakresu : Unix, SQL, HTML, Web
Services
- Dobra znajomość języka francuskiego i
angielskiego
- Zdolność analitycznego myślenia
- Gotowość do podejmowania nowych wyzwań

Oferujemy

- Pełną wyzwań pracę w międzynarodowym,
dynamicznym otoczeniu
- Możliwość wymiany wiedzy z zespołem
profesjonalistów
- Perspektywy rozwoju zawodowego,
- Pakiet socjalny oraz rozbudowany system szkoleń

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym
CC14/TESTER/KTW/ADJOBS/2689
w tytule wiadomości e-mail na adres katarzyna.navarro@cyclad.pl

Dane firmowe

Cyclad
Bellottiego 5/51
01-022 Warszawa
Email: hra2@cyclad.pl / WWW: www.cyclad.pl