Solidne Firmy Regionu

Cyclad / Oferta z dnia: 2011-05-25

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą doradztwa IT działającą na rynku europejskim. Priorytetowymi obszarami działania CYCLAD są wysoko wyspecjalizowane usługi konsultingowe: Outsourcingu Kompetencyjnego (KPO), Outsourcingu IT (ITO), oraz Audytu/Konsultingu świadczone także zgodnie z najnowszymi tendencjami na zasadzie Offshore / Nearshore.

Zespół naszych Konsultantów specjalizuje się w zakresie czterech gałęzi biznesowych: tworzenia oprogramowania, zarządzania i obsługi infrastruktury IT, bezpieczeństwa systemów informatycznych oraz systemów ERP.

Misją naszej firmy jest świadczenie usług w zakresie technologii informatycznych na najwyższym poziomie, przy zachowaniu troski o rozwój i satysfakcję zawodową naszych Konsultantów.

Oferowana praca

Stanowisko: Impex Script Developer
Nr ref.: CC11/ISD/LOZ/ADJOBS/3823
Miejsce pracy: Szwajcaria, Lozanna / zagranica / Szwajcaria
Branża: Informatyka / Telekomunikacja

Opis stanowiska

Opis stanowiska:
?Rozumienie pisemnych wymagań biznesowych oraz dokumentacji technicznej
?Programowanie zgodne z wytycznymi
?Znajdowanie, analizowanie i raportowanie błędów
?Poprawianie znalezionych błędów
?Tworzenie, raportowanie oraz implementowanie testów
?Tworzenie dokumentacji technicznej zgodnej z wytycznymi

Wymagania

Wymagania:
?Wiedza z Hybris impex nie jest wymagana, przeprowadzone zostaną szkolenia
?Zaplecze developerskie w Javie lub innych językach skryptowych (PERL, Python, Shell scripts)
?Ugruntowana wiedza w SQL
?Doświadczenie w rozwijaniu oprogramowania
?Umiejętność programowania zgodnego z wytycznymi
?Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (Język francuski będzie atutem)
?Doświadczenie w Excel VBA będzie atutem

Oferujemy

Profil:
?Elastyczność, odpowiedzialność
?Umiejętność pracy pod presją
?Rzetelność w wykonywaniu obowiązków
?Umiejętność pracy w grupie
?Komunikatywność

Zainteresowane osoby zapraszam do przesyłania CV na adres mga@cyclad.pl z załączoną klauzulą o poufności danych osobowych.

Dane firmowe

Cyclad
Bellottiego 5/51
01-022 Warszawa
Email: hra2@cyclad.pl / WWW: www.cyclad.pl